2737
2734
عنوان

کيا دعا و ذکر معتبر براي دور شدن افراد مزاحم از زندگي

| مشاهده متن کامل بحث + 54588 بازدید | 29 پست
آیه بقره شنیدم که اگه با مداد بنویسی رو کاغذ و باشو بریزی داخل ترشی و بدی بخورن از هم سرد میشن البت ...

واقعا یعنی واسه زنوشوهرم جواب میده آخه مادرشوهرم برامون ترشی اورده هیچ وقت هیچی نمیاورد

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سلام بابا این عروسا هم دست بردار نیستن والا نمیدونم چطور روش میاد بیاد بگه به مادر شوهرش بگه با من میری زایمان مامانم نمیتونه بره مامانم هم روش نیومد بگه نمیرم نمیدونیم چیکار کنیم که اون با مامان خودش بره 

2731
2738

♦️اگر شخصی هست که مزاحم شماست یا در جمعی و جایی کسی حضور دارد که باعث ایجاد مشکل و یا هر بدی میشود برای رفتن و راندن او از خود یا آن محل 3 مرتبه يا هفت مرتبه، اين دعا را به نيّت رفتن آن شخص بخواند، موثر خواهد بود. ان شاء الله ....

بیشتر برای کسانی که خودشون جایی راحت نیستن برن ، یا دوست ندارن اون طرف ب خونشون بیاد و همچنین برای دوستان ناباب همسر به نیتشون بخونن ان شالله نتیجه بخش باشه برای همتون 🌹

🌸 اِعْتَصَمْتُ بِكَ يا رَبِّ مَنْ شَرِّ ما اَجِدُ في نَفْسي فَاعْصِمْني مِنْ ذالِكَ.🌸

دوستای گلم برای بچه دارشدنم و همه کسایی ک بچه ندارن یه ایت الکرسی بخونید .🙏🙏🙏انشالله حاجت روا بشید بحق امام زمان

ختم یاسین نخودکی

و نماز کن فیکون حضرت عباس ، سرچ کن میاد واست. 

درمورد برخودباهاش هم خیلی محلش نذار،کلا بی محلش کن ،درموردش هم با همسرت بحث یا دعوا نکن.همسرت رو با مهربونی سمت خودت بکش و یواش یواش بهش بگو هیشکی بجز من واست نمیمونه ، بخاطر دیگرانی که هیچ جایی تووی زندگیمون ندارن،اوقاتمون رو تلخ نکنیم،اینارو توو دعوا نگی بذار موقع خوشی و اینا بگو،مظلوم هم بگیر خودتو.

بعضی مردها ایطور مظلوم چیزی رو بگی میپزیرن،ولی همون حرف رو با قلدری بگی برعکسش رو انجام میدن.

ازونجایی که درمورد هر موضوعی نظر نمیدم ؛ پس اگه نظرمو یه جا گفتم که مخالفش بودی لطفا ریپلای نکن نمیخوام متقاعدم کنی،چون نظرم طبق تجربه خودمه😊••••••• امروز دوم شهریور۱۴۰۲با خودم عهد میبیندم که بجز راهنمایی و مشاوره در حد درک و فهم خودم از موضوع بحث؛ در هیچ تاپیکی پست نگذارم و البته بجز موارد فان ؛؛ و هیچ‌وقت در تاپیک های تعریف از خانواده اعم از پدر،مادر،خواهر،برادر،همسر و فرزند شرکت نکنم ،چون هروقت شرکت کردم بعدش کلی انرژی منفی روانه زندگی خودم و اون افراد شد!!! •••••••••روابط دوستانه یا عاشقانه تو باید عامل کاهش استرست باشن نه بیشتر شدنش،باید منبعی برای آروم شدن تو، پیشرفت خوشحالی و آسون تر شدن مسیر زندگیت باشن، اونا باید باشن تا از زندگیت لذت بیشتری ببری و حالت خوب باشه کنارشون نه برعکسش،زندگی خودش به اندازه کافی سخت هست•••••••••

یه انگشتر حدید با ذکر هفت جلاله هم بگیر دستت کن.

ازونجایی که درمورد هر موضوعی نظر نمیدم ؛ پس اگه نظرمو یه جا گفتم که مخالفش بودی لطفا ریپلای نکن نمیخوام متقاعدم کنی،چون نظرم طبق تجربه خودمه😊••••••• امروز دوم شهریور۱۴۰۲با خودم عهد میبیندم که بجز راهنمایی و مشاوره در حد درک و فهم خودم از موضوع بحث؛ در هیچ تاپیکی پست نگذارم و البته بجز موارد فان ؛؛ و هیچ‌وقت در تاپیک های تعریف از خانواده اعم از پدر،مادر،خواهر،برادر،همسر و فرزند شرکت نکنم ،چون هروقت شرکت کردم بعدش کلی انرژی منفی روانه زندگی خودم و اون افراد شد!!! •••••••••روابط دوستانه یا عاشقانه تو باید عامل کاهش استرست باشن نه بیشتر شدنش،باید منبعی برای آروم شدن تو، پیشرفت خوشحالی و آسون تر شدن مسیر زندگیت باشن، اونا باید باشن تا از زندگیت لذت بیشتری ببری و حالت خوب باشه کنارشون نه برعکسش،زندگی خودش به اندازه کافی سخت هست•••••••••
2706