2410
2553
عنوان

خانما چیکار کنم نوزاد یکماهم پستونک نمیخوره

| مشاهده متن کامل بحث + 235 بازدید | 28 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2456
نه ولی عادت داره سینمو موقع خاب بمکه تا بخوابه

نذار عادت کنه

سعی کن قبل از خواب سیر سیر بشه بعد نزدیک خودت بخوابونش

حتما این عادت رو ترک بده وگرنه تا یه سال و نیمش گرفتاری و عملا می شی پستونکش

تو دنیایی که می‌تونی هر چیزی باشی؛ تو خوب باش! / یه صلوات به نیت برآورده شدن حاجتم می‌فرستی؟! 🌷
2714

پستونکو چند وقت یه بار امتحان کن پسر منم اوایل نمی گرفت  الان انقدر سرتقه تف میکنه بیرون ولی من هنوز ناامید نشدم 😎 ولی موقعی که شکمش‌سیر باشه میگیره 

من مامان دو تا عــــــشقم💞 دخترم تــــ،مام زندگی من👸 ...پسرم تمام وجــــــودم 👼

من بچم چهارماهشه خیلی راحت پستونک گرفت ولی خوب قبلشم شیرخشک میخورد خیلی کمک بزرگیه

نفرت یکی از مخرب ترین نوع شرایط ذهنی است . نفرت بدن را مسموم میکند و اثرات آن غیر قابل جبران است. نگرانی یکی از بدترین اشکال فعالیت ذهنی ، بعد از نفرت است که عمیقاً خود مخرب است . هیچ چیز در زندگی اتفاق نمی افتد - هیچ چیز - که ابتدا در سطح فکر نباشد.                              (کتاب گفت و گو با خدا - جلد اول)
من شنيدم شكل فك رو تغيير ميده و كلا ضرر داره پستونك بعد الان غصه ميخوري چرا نميگيره؟!😐😕 پزشكا همش ...

هنز پزشکا اتفاق نظر ندارن یکی میگه بده یکی میگه نده بستگی به بچه داره 

بچه ی من رفلکس داره با خوردن پستونک کمتر بالا میاره پس براش بهتره 

من مامان دو تا عــــــشقم💞 دخترم تــــ،مام زندگی من👸 ...پسرم تمام وجــــــودم 👼

دختر من یه ماهشه پستونک نگرفت مدفوعشم موقعه تعویض پوشکش همون جا میکنه اعصابم داغونه از دست این کارش😐😨

يــه دخـــــتر دارم شــ😊ـا نــداره صــــــورتی داره مــ🌛ــا نـداره از خوشــــگلی تا نــداره😍😍😍😍