2726

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

سلام دوستان من تنبلی تخمدان دارم ماه پیش با آمپول پری شدمم دکتر برا تنظیم پری بهم دوفاستون داده گفته سه دوره و هر دوره از شب 16 تا 26 دوفاستون مصرف کنم این دوره مصرف کردم ده شب تموم شده الان 37 روز از اخرین پری میگذره هنوز پری نیومدههههه    ولی ترشحات کم قهوه ای دارم دو روز پیش بی بی منفی شد منم دو شبه برا اینکه پری بیاد شربت زعفرون خوردممم یعنی ممکنه باردار باشمممم ؟ خسته شدم از بس آزمایش دادمو منفی بوده بنظرتون چکارکنمممم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟     

بله عزیزم، منم اینطور بودم، این قرص ها رو مواظب باش، من 7 ماه میخوردم، ماه پیش تموم شد داروم منتظر پ ...

آخه بی بی چکم منفی شده خب من دوس دارم باردار شم ولی این تاخیر پریود روح و روانمو بهم ریخته برم آمپول پروژسترون بگیرم از داروخونه؟ چون هر دفعه دکترم رفتم آمپول تزریق کردم تا پری شدم . شنیدم اگه باردارم باشم جای جنین محکم میشه اگه باردار هم نباشم حداقل پری میشم دیگه خسته شدم بس که پول دادم ب دکترا که هیچ موقع تکلیفشون با خودشونم مشخص نیست 

آخه بی بی چکم منفی شده خب من دوس دارم باردار شم ولی این تاخیر پریود روح و روانمو بهم ریخته برم آمپول ...

سعی کن یه دکتر خوب پیدا کنی، در ضمن غذاهای سرد و ماست و غذا با طبع سرد نخور، احتمالا سردیت میشه

سعی کن یه دکتر خوب پیدا کنی، در ضمن غذاهای سرد و ماست و غذا با طبع سرد نخور، احتمالا سردیت میشه

ممنون از راهنماییت گلم 

از کجا بدونم چی بخورم چی نخورم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

میشه یه سری غذاهایی که برای زودتر باردار شدن و تخمکگذاری مفیده بهم معرفی کنین؟؟؟؟؟؟؟؟  

دکترای خوب میرم میگن دو سه ماه دیگه نوبته یکی دو تا متخصص رفتم اصلا نگا به آزمایش و سونو من ننداختن  به حرف آدمم اصلا گوش نمیدن فقط چششون دنباله اون پول ویزیته اصلا راهنمایی نمیکنن منم دیگه اصلا حوصله اشونو ندارم فقط هی الکی برگه دفترچه سیاه میکنن آدمو میندازن به خرج ما هم با این پول کارگری دیگه ....

الان خیر سرش دوفاستون داده بهم برای سه دوره یعنی یه دکتر وقتی دارو تجویز میکنه وظیفه نداره توضیح بده که اگه باز پری نیومد یا تنظیم نشد چه خاکی آدم بریزه سرش؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

الان من فقط ده تا دونه خوردم هنوز پری نیومده تا بخوام ده تای بعدیشو بخورم نمیدونم تا کی باید منتظر پری بمونمممممم؟؟؟؟؟؟؟؟؟/

توو رو خدا اگه کسی اطلاعاتی در این مورد داره کمکم کنههه  

2706