2733
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
😕😕من 10تا داروخونه رفتم دوفاستون نداشتن 😭😭شماها از کجا میگیرید

از سم فروشی😂😂😂😂😂😂خوبب افسون جون؟؟

الهی هیچ راه نجاتی نداشته باشی                                              وقتی غرق در خوشبختی هستی😍
😕😕من 10تا داروخونه رفتم دوفاستون نداشتن 😭😭شماها از کجا میگیرید

من دوماه و نیم پیش ۳۰تا بهم داد واسه ماه. الان شنیدم میگن نیست ولی علتشو نمیدونم

خدایا نی نیم رو به تو سپردم 🙏
من خیلی داغ میشه بدنم. ولی کف پاهام یخه.

اون ماه خوردم .ولی زیاد توجه نکردم.کلا گرمایی هستم اخه.

الهی هیچ راه نجاتی نداشته باشی                                              وقتی غرق در خوشبختی هستی😍
من دوماه و نیم پیش ۳۰تا بهم داد واسه ماه. الان شنیدم میگن نیست ولی علتشو نمیدونم

من شنبه دکتر بودم بهم داد😜.

2738
بخدا 10تا بیشتر داروخونه رفتم نداشتن😢😢😢بدنیستم گلم .تو خوبی چه خبر؟

سلامتی عزیزم.صبح برمhcgبزنم و ازفردا دوفاستون و اقدام😜.تا ببینم خدا چی میخواد.

دارو خانه های شبانه  روزی بگردی دارن.

من شنبه دکترم بهم داد

سلامتی عزیزم.صبح برمhcgبزنم و ازفردا دوفاستون و اقدام😜.تا ببینم خدا چی میخواد. دارو خانه های شبانه ...

خوشبحالت 😘برای منم دعا کن مثل تو بتونم اقدام کنم😕دارو خونه شبانه روزی هم رفتم نداشتن😒

خوشبحالت 😘برای منم دعا کن مثل تو بتونم اقدام کنم😕دارو خونه شبانه روزی هم رفتم نداشتن😒

کرج بودی؟؟تهرانم گشتی؟؟

2706