2733
2734
عنوان

زندگی با دکتر👋

7124 بازدید | 82 پست

سلام دوستان👋

من همسرم پزشک هستن،خوش برو و خوشتیپ البته خوش صحبت و‌خوش پوش.به طوری که زبان زد دوست و اشنا هستش،ما تقریبا یه ماهی میشه ازدواج کردیم.راستشو بخواین خیلی نگران این هستم که در محیط بیمارستان یا مطب از پرسنل،پرستارا،یا حتی کاراموزاش رابطه ای حسی علاقه ای یا حتی الارم خطری ببینم نگرانم و هر روز بیشتر از دیروز استرسم زیاد میشه،البته اینم بگم که من مهندس عمرانم از لحاظ قیافه و تیپ بیشتر نباشم کمترم نیستم ولی خب بالخره موقعیت اجتمایی ایشون دلالت بر خیلی چیزاس،ایا بین شما کسی شرایط منو داره و راه حل رفتاری من چیه؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2738

من بودم زن دکتر و وکیل نمیشدم...اینو همه ی جورایی میدونن...ولی حالا که ازدواج کردین بهتره فکرهای منفی را از خودتون دور کنید‌‌‌...ب چیزهای مثبت فکر کنید همیشه

تیکر رسیدن ب هدف  💗💗💗وزن شروع ۹۴.۹۰۰ 😐♡وزن هدف اول ۶۴ 😄🇨🇦 ♡ وزن فعلی ۷۲♡ من ب آرزوهام قول رسیدن دادم ❤
کاربر مشکوکه متولد ۷۵ مهندس عمران☺😎عجب

چیکارش داری ؟؟آرزوهاشو شاید نوشته 😁😁😁

تیکر رسیدن ب هدف  💗💗💗وزن شروع ۹۴.۹۰۰ 😐♡وزن هدف اول ۶۴ 😄🇨🇦 ♡ وزن فعلی ۷۲♡ من ب آرزوهام قول رسیدن دادم ❤

عزیزم من درکت میکنم خودم چند وقت دیگه پزشکیم تموم میشه بهت حق میدم....ببین گلم به شوهرت باید از همه لحاظ صد در صد برسی و لحظه ای غفلت نکنی چون تو محیط بیمارستانم اینو میگم....من خودم تاحد امکان با پزشک دوس ندارم ازدواج کنم مگر اینکه برای ثابت بشه واقعا که آدم پاکی هست...البته اینم بگم به خود اون مرد هم بستگی داره به رفتارش تو محیط کار

لطفا برای گشایش هرچه زودتر بختم صلوات بفرستید
2706