2737
2734
عنوان

لکه بینی بعد از عقب افتادن پریود؟

3407 بازدید | 19 پست

من ۲۰ سالمه و ۴ ساله ازدواج کردم ۳ ماهه دارم مرتب اقدام میکنم

۲۷ ام باید پریود میشدم ولی ۲۸ لکه بینیم شروع شد خیلی خیلی کمه و کمرنگ

علایم پریود هم دارم 

هنوز بیبی چک نزاشتم به نظرتون باردارم؟

در ضمن ۳ ماه پیش عکس رنگی هم دادم که از بعدش پریودام مرتب و بدون لکه بینی بود...

ایشالا بارداری بی بی چک بزار دیگه

خیلی منتظرم بیاد.خیلی کارا کردم  تو همه اون لحظه ها فک کردم احتیاجی به حضورت نیست اما الان خیلی داغونم من موندمو باز دست خالی .اینبار از تو میخوام میدونم اگر تو بخوای میشه .پس کمکم کن .کمک کن این ماه به بهترین شکل بشه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

منم وقتی یرای بار اول باردار شدم قشنگ حس میکردم الانس که پریود بشم حتی نوار هم گذاشتم که یه وقت خرابکاری نشه ولی خب نشد و من چند روز بعدش فهمیدم باردارم

خیلی منتظرم بیاد.خیلی کارا کردم  تو همه اون لحظه ها فک کردم احتیاجی به حضورت نیست اما الان خیلی داغونم من موندمو باز دست خالی .اینبار از تو میخوام میدونم اگر تو بخوای میشه .پس کمکم کن .کمک کن این ماه به بهترین شکل بشه
2738
اره صبح حتما میزنم

نتیجش رو بیا بگو لطفا☺☺

دوستان اگه تجربه ای از خودتون یا اطرافیانتون دارین بگین..... چون شنیدم خیلیا بعد عکس رنگی باردار شد ...

منم شنیدم ولی تو اطرافیانم ندیدم ولی تو سایت خیلیا اینطور شدن

گبلک جان منم دقیقا الان نوار گزاشتم و هی هم میرم دستشویی فک میکنم پریود شدم خلاصه برام خیلی دعا کنی ...

اخی عزیزم ایشالا که به ارزوت میرسی من برات انرژی مثبت میفرستم 

2706