2733
2734

آیا روزه گرفتن برای اونایی که گواتر دارن ضرر داره؟آخه من از وقتی روزه میگیرم حس میکنم یه چیزی تو گلوم هست و اذیتم میکنه

عزیزم قرص لووتیروکسین من قبلا استفاده میکردم دکتر گفت بجای نیم ساعت قبل صبحونه نیم ساعت قبل سحری بخور . روزه توهم میتونی بگیری

💖خدایا شکرت ک سلامت بهم رسوندیش💖 لطفا بچه بعدیمم سالم و سلامت بهم برسون💖 لطفا برای سلامتی و عاقبت بخیری بچه‌هام خودم و بقیه عزیزام صلوات بفرستید ممنونم😘🙏🏻اللهم صلی علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم💖 خدایا هر کی نی نی دلش میخواد یه سالم و صالح و خوشگلش بهش بده الهی آمین💖اللهم صلی علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم💖

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
عزیزم قرص لووتیروکسین من قبلا استفاده میکردم دکتر گفت بجای نیم ساعت قبل صبحونه نیم ساعت قبل سحری بخو ...

منم از همین قرص داده ولی از وقتی روزه میگیرم  حس میکنم یه چیزی تو گلوم هست نمیدونم باید چکار کنم

چند ساعت ناشتا بودی قبل سحر؟؟

همون شامی ک میخوردم میخوابیدم ... حدود ۷-۸ ساعت . 

البته من از حدود ۹-۱۰ سالگی گرفتم ..تو مدرسه تشخیص دادن و دارو خوردم تا ۶-۷ سال بعد دیگ خوب شدم .

💖خدایا شکرت ک سلامت بهم رسوندیش💖 لطفا بچه بعدیمم سالم و سلامت بهم برسون💖 لطفا برای سلامتی و عاقبت بخیری بچه‌هام خودم و بقیه عزیزام صلوات بفرستید ممنونم😘🙏🏻اللهم صلی علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم💖 خدایا هر کی نی نی دلش میخواد یه سالم و صالح و خوشگلش بهش بده الهی آمین💖اللهم صلی علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم💖
2738
منم از همین قرص داده ولی از وقتی روزه میگیرم  حس میکنم یه چیزی تو گلوم هست نمیدونم باید چکار کن ...

برو ب دکترت نشون بده اگر واقعا فکر میکنی تیروئیدته . اگر گفت تیروئید نیست برو دکتر گوارش تا از گلوت عکس رنگی بگیره

همون شامی ک میخوردم میخوابیدم ... حدود ۷-۸ ساعت .  البته من از حدود ۹-۱۰ سالگی گرفتم ..تو مدرس ...

متاسفانه من همیشه تا سحر بیدارم 😢😢😢

از ساعت ۱۱ تا ۲.۵ هیچی نمیخورم بعد قرصمو میخورم...نمیدونم تاثیری داره یا نه

متاسفانه من همیشه تا سحر بیدارم 😢😢😢 از ساعت ۱۱ تا ۲.۵ هیچی نمیخورم بعد قرصمو میخورم...نمیدونم تا ...

چرا تینقدر خوابتون نامنظمه؟ خب بخوابید زودتر ...قرصتونم اگر اذان ساعت مثلا ۵ میگه شما ۴ قرص بخور ۴/۵ هم غذاتو شروع کن تا قبل ۵ تمومی

چرا تینقدر خوابتون نامنظمه؟ خب بخوابید زودتر ...قرصتونم اگر اذان ساعت مثلا ۵ میگه شما ۴ قرص بخور ۴/۵ ...

فقط واسه ماه رمضون تا سحر بیدارم،چون اگه بخوابم نمیتونم واسه سحر بیداربشم ،😁😁😁

مرسی عزیزم از راهنماییت🌹

2706