2737
2734

سلام امروز ۱۳ پری بودم الان کیت استفاده کردم خط پایینی یه هاله ی خیلی خیلی کمرنگ افتاد. فردا شب بزارم یا یه شب درمیون؟ 

وقتی مثبت شد همون شب برم اقدام یا فرداش؟

خدایا این روزها دلم سخت معجزه میخواهد

اگر سیکل ماهیانتون 28روزه بلشه و منظم باشع روز14ام پریودیتون روز تخمک گذاریه.زمانی ک دوتا خط پررنگ میافتع تخمکگذاری انجام شده شما بلید از روز 12ام اقدام کنی هریک شب درمیون 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
2738
از الان دیگه هر روز بزار کیت رو، وقتی مثبت شد دو شب پشت سر هم اقدام داشته باش

عزیزم قبل از اینکه مثبت بشه باید اقدام کنی چون اسپرم مدت طولانی تری از تخمک زنده میمونه بخاطر همین همیشه قبل از تخمک گذاری باید اسپرم تو محیط باشه تا اگر تخمک زودتر آزاد شد از بین نره

جدیدا نامنظم شده عقب میندازم

قبل از هر چیز علت عقب انداختناتو بررسی کن چون ی علت تاخیرش تنبلی تخمدان ک وقتی اینجوری میشه اصلا تخمکگذاری انجام نمیشه و باردار نمیشی البته دلایل عقب انداختن خیلی زیاد هورمون تیرویید عفونت پی سی او ...

آخه شنیدم وقتی مثبت شد ۳۶ ساعت بعدش تخمک گذاریه

والا تا جایی ک من میدونم باید از دو سه ردز قبلش اقدام کنی یک شب درمیون.مثلا یکی از علائم تخمکگذاری بالا رفتن درجه حرارت بدن که اینو چندماه متوالی باید چک کنی تا زمان تخمکگذاری دستت بیاد ولی وقتی درجه حرارت بدن بالا بره تخمککذاری انجام شده دیگه یا مثلا ترشحی ک میگن تخمک  زمانی ک تبدیل ب جسم زرد بشه دفع میشه زمانی این اتفاق نسافته ک تخمک اسپرمی سر راهش نیست پس همیشه از ردز 11-12پریودت یک شب درمیون تا محض اطمینان ک میگی دوره ت عقب میافتع تا روز 19-20اقدام کن

سلام من  تنبلی تخمدان دارم و و پری هام نا منظم و دیر به دیر هست همیشه گلومت استفاده میکنم بعد از زدن 5 تا آمپول مریونال در 9-10-11 و 12 پری در روز دوازدهم پری چهارتا فولیکول 20-21-18 و 16 داشتم و روز بعدش 2تا آمپول hcgزدم از چهار روز پیش هم یه روز درمیون کیت تخمک گذاری استفاده میکنم امروز صبح هم که روز 14 پری هست کیت گذاشتم ولی حتی کم رنگ هم نشده مگه بعد از زدن آمپول فولیکول برای آزاد کردن تخمک تحریک نمیشه ؟ پس چرا کیت تخمک گذاری کمرنگ هم نشده ممکنه تخمک آزاد نشه ؟