2703
2553

سلام دوستان پسرم نه ماهگی قدش ۷۳.۵بوده دور سرش ۴۵.۵وزنش ۱۰.۱۰۰ ممنون میشم اگه دور سر وقد ووزن هفت ماهگی ونه ماهگی بگین

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2720

پسر من هنوز دندون نداره ده ماهش تموم شده من یک ماه پیش که بردمش بهداشت اصلا به کارتش نگاه نکردم ولی بهداشت چیزی نگفت الان که رفتم دیدم  نه قدش از هفت ماهگی رشد کرده ودور سرش بعد از دوماه نیم سانت اضاف کرده از نگرانی دارم میمیرم 

2714
خانما تو رو خدا بیاین بگین خیلی نگرانم بعد از دوماه نه قدش رشد کرده ودور سرش فقط نیم سانت بزرگتر شده ...

قدش که نرماله رو صدک پنجاست

وزنشم نرماله خیلیم خووبه 

دور سر رو یادم نیست از رو نمودار میتونی چک کنی

این که رشدش کم بوده هم جای نگرانی نداره من بچه دورو برم زیاده خیلیاشون رو دیدم تو یکی دو ماه رشدشون خیلی کم شده یا اصلا رشد نکردن ولی ماههای بعد جبران میشه

پسر من هنوز دندون نداره ده ماهش تموم شده من یک ماه پیش که بردمش بهداشت اصلا به کارتش نگاه نکردم ولی ...

دندون رو که تا یسالگی وقت داره واسه اولین دندون

رشدشم اصلا نگران نباش تو یماه بیشتر رشد می کنن تو یماه کمتر طبیعیه من همزمان با پسرخودم پسر جاری و خواهرشوهر و دو تا از دوستامم بودن خمشون تو یماه هایی کندی رشد داشتن

واقعا یعنی نگران نباشم چون یه دفعه متوقف شده بنظرتون ببرمش دکتر

من خودم خیلیییی وسواس بودم واسه این چیزا الان پسرم داره یسالش میشه انقد تجربه کسب کردم که مطمئنم دومی رو که الان باردارم واسش این حساسیتارو بخرج نمیدم😄توام نگران نباش همه چیزاش رو نموداره تازه اگه حتی مشکلی هم  بود مطمئن باش بهداشت بهت میگفت

از ۴ ماه به بعد رشد دورسر کم میشه نسبت به قبل  من الان خونه نیستم به کارت پسرم دسترسی ندارم وگ ...

ممنون که از نگرانی در اوردیم وای عزیزم پسرت یکسالش هست الان دومی بارداری خدا حفظشون کنه برات 

2706