2737
2734
عنوان

چرا پسر من خوب حرف نمیزنه چکار کنم؟

833 بازدید | 59 پست

ذهنم خیلی مشغوله...همش میترسم مشکلی داشته باشه...خودم و سرزنش میکنم میگم نکنه دور سرش کم بود باید دکتر خوب میبردم...میترسم مغزش خوب رشد نکرده باشه...اصلا من خیلی بد شانسم...جدیدا از خودم بدم میاد...

تربیت نااهل را چون گردکان بر گنبد است...

كامل توضيح بده 

باربد اسم پسرانه است، معنی باربد: [(بار = رخصت، اجازه + بد/ badـ/ و/ bodـ/ (پسوند محافظ یا مسئول)]، 1- خداوندِ بار (بارگاه)، پرده‌دار؛ 2- (اَعلام) نوازنده و موسیقی دان معروف دربار خسرو پرویز. نام او در پهلوی به صورت‌های پهربد و پهلبد و در منابع عربی به صورت بَهلبَذ به کار رفته است. 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2738

پسرم 33 ماهش داره تمام میشه...درست حرف نمیزنه...جمله میگه کلمه هم زیاد میگه اما هم سن و سالاش و دیدم مفهوم داره حرف زدنشون...ولی پسرمن مثلا بهش میگم چی میخوری هیچی نمیگه...یا کجا بودی با کی حرف زدی الان کجا رفتیم...به دنیا اومد دور سرش 35 بود تو دو سالگی 47 اما از خط نمودار اصلیش پایین اومد که دکتر بردم گفت مشکلی نیست...

تربیت نااهل را چون گردکان بر گنبد است...

پسره منم ۲۳ ماهشه چندتا کلمه  فقط بلده

آهای غمی که مثله یه بختک رو سینه من شده ای آواره    از گلوی من  دستاتو بردار، دستاتو بردار  از گلوی من از گلوی من دستاتو بردار ، دستاتو بردار      💔 جای خالیت تو قلبم یه سوراخه عمیقه ،بابایی💔                    
2706