2726

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

واقعا گرگعلی حیف شد. حیف از گرگعلی چه انتخاب بدی داشت بدبخت 

تصمیم گرفتن دست خودمان نیست. تنها چیزی كه باید درباره اش تصمیم بگیریم این است كه با روزگاری كه نصیب ما شده است ، چه بكنیم.

كي از پادشاه و اين دختره ميكشيد بيرون 

دلم ميخاد تخت شاهي بكنم تو حلق همه اونا ك درگير ابت موضوع هستن

دختر ك شدم نه كسي مادرانه دختري ام را ب من گوشزد كرد،نه پدري عاشقانه محبتم ميكرد😭😭تنها و يك تنه دختري ام را ساليان سال به دوش كشيدم ،،،😓وقتي به سن دريافت عشق رسيدم كسي عاشقانه مرا نديد و نپرستيد 😭بعدها فهميدم دختر موجودي غريب روي زمين است😭😭دوست دارم دختري داشته باشم  بغلش كنم ببوسمش،نوازشش كنم،بپرستمش 😭😭😭😭😭😭 شايد از نسل من دختري خوشبختي هاي نداشته ام را جبران كند😭😭😭😭😭😭😭😭

واقعا چ شانسی داشت دختره😒

دفتر خاطرات 6 سال قبلمو پیدا کردم :) همش نوشتم کاش من و علی تا آخر عمر با هم بمونیم :|                  حالا نموندنمون هیچ :(          چرا هر چی فکر میکنم یادم نمیاد علی کیه ؟  :/
كي از پادشاه و اين دختره ميكشيد بيرون  دلم ميخاد تخت شاهي بكنم تو حلق همه اونا ك درگير ابت موض ...

ایییییی

تاپیک تاپیک تاپیک همش راجب این ازدواج آیییییییییی😥😥😥😥😥😥😥

زندگی با عشق زیباست😍بعد ۴ سال به عشقم رسیدم😃
2706