2737
2734
عنوان

پسر پنج سالم

156 بازدید | 12 پست

دوستان پسر بزرگم پنج سالشه خیلی مودب و آرومه و همه بخاطر مودب بودنش خیلی دوسش دارن ولی متاسفانه اصلا از خودش نمیتونه در برابر دیگران دفاع کنه از پسرعموش که دو سال ازش کوچیکتره بگیر تا بچه های ساختمونمون که همبازیشن از همه زور میشنوه و یا به حرفشون گوش میده یا گریه میکنه خیلی باهاش حرف میزنم که از خودت دفاع کن حقتو بگیر اون لحظه میگه باشه و تموم خیلی ناراحتم خواستم ببینم شما مورد مشابهی نداشتین یا ندیدین چیکار کنم بنظرتون

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

منم پسرم پنج سالش داره تموم میشه ...ولی همه رو میزنه .حتی بزرگتر از خودشو ..من خیلی نگران ایندشم ..بره پیش دبستانی نزنه مسی رو ناکار کنه .هر چی هم باش صحبت میکنم یا تنبیهش میکنم همون لحظه میگه باشه ولی اگه کسی خلاف میلش عمل کنه ازش کتک میخوره  .

2728
منم پسرم چهارسالشه همینطوره ولی من خوشم میاد چون دوس دارم شخصیت ارومی داشته باشه و نمیخوام خشونت رو ...

آروم آره ولی در کنار آروم بودنش بتونه از حق خودش دفاع کنه من اینکه از همه حرف شنوی داره خیلی بدم میاد

رو اعتماد بنفسش کار کن  همیشه آروم بودن مزیت نمیشه سعی کن زیاد از این خصیصش تعریف نکنی بهش تلق ...

بخدا خیلی باهاش کار میکنم همیشه میگم تو قهرمانی اگه یکی تو رو زد تو هم از خودت دفاع کن ولی فقط میگه باشه

2738
بخدا خیلی باهاش کار میکنم همیشه میگم تو قهرمانی اگه یکی تو رو زد تو هم از خودت دفاع کن ولی فقط میگه ...

برای اعتماد بنفسش باید تو جمع خانواده بزاریش یه جای بلند تر از دیگران شبیه سن و اون واسه بقیه حرف بزنه و داستان بگه و شبها براش داستانی تعریف کنی که شخص اصلی داستان خودش باشه و خصایصی که دوست داری را داره مثلا گریه نمیکنه اگه کسی زور بگه بهش گفتگو میکنه . نه گفتن رو بلده