2726
عنوان

لاغرتر کنم یا کافیه+عکس

| مشاهده متن کامل بحث + 3086 بازدید | 218 پست
شما هنوز اضافه وزن داری من از شما بلندترم بعد از زایمانم ۶۸ کیلو بودم رژیم گرفتم ۱۲ کیلو کم کردم

من بعد زایمان 75کیلو بودم،تو شیردهی 20 کیلو کم کردم و شدم اسکلت،باز پسرمو از شیر گرفتم 18 کیلو چاق شدم،باز دوباره 7 کیلو کم کردم الان 

پیر شدن دقیقا از جایی شروع میشه که شب ها به جای رویاپردازی برای آینده،با خاطرات گذشته به خواب میری

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

اره عزيزم خودمم  ي مدته نه ولي نه سال دوچرخه سوار بودم و چن سال بدنسازي

عاقا منم دلم میخواد ببینمت😔

میشه لطفا ببینمت😍😍😍

تولوخداااا🤗

میشه واسه خوشبختیم یه صلوات مهمونم کنی❤الهی که حاجت روا شی دوست خوبم❤
اره عزيزم خودمم  ي مدته نه ولي نه سال دوچرخه سوار بودم و چن سال بدنسازي

خیلی عالیه واقعأ 👌من خودمم لاغرم ولی بالا تنم صافه لعنتی😭

یکــے را میدهـے صـد گــونــہ نعمـت ... یکــے را نــان جــو آغشتــه در  خـــون...
2728

کسی هس گن استفاده کرده باشه و راضی باشه؟اخه نمیخوام با سنم اب شه،فقط رون و پهلو،من کمربند پاورهات بلت دارم،خوبه و راضی ام

پیر شدن دقیقا از جایی شروع میشه که شب ها به جای رویاپردازی برای آینده،با خاطرات گذشته به خواب میری
اره عزيزم خودمم  ي مدته نه ولي 9سال دوچرخه سوار بودم و چن سال بدنسازي

دستگاه دراز و نشست چطوره؟من وسطای رژیمم روزی 100 تا میرفتم،ولی بخاطر کم دردم گذاشتم کنار

خیلی عالیه واقعأ 👌من خودمم لاغرم ولی بالا تنم صافه لعنتی😭

واسه بالاتنه میگن دمبل خوبه،عضلات سفت میشه و خوش فرم

واسه بالاتنه میگن دمبل خوبه،عضلات سفت میشه و خوش فرم

اخه من با بچه کوجیک اصلأ وقت نمیکنم برم باشگاه تو خونه هم ک عملأ ورزش بی معناست 

یکــے را میدهـے صـد گــونــہ نعمـت ... یکــے را نــان جــو آغشتــه در  خـــون...
2706