2737
2734
عنوان

خط خنده 😄😄😄

1037 بازدید | 18 پست

سلام دوستای عزیزم کسی که خودش تجربه یا اطلاع دقیق داره به من بگه برای خط خنده عمیقی که دارم بوتاکس خوبه یا نه این روش چند ماه یک بار باید تمدید بشع و هزینه هر دوره چقدره ؟اگه روش بهتری هم سراغ دارید لطفا بیان کنید

در ضمن من هیچ تجربه ای از روشهای رسیدگی به این نوع مشکلات ندارم ولی امروز دوستم یه تلنگر بهم زد که دیگه پوستت داره از دستت میره راستم میگع بنده خدا یه خط ریز هم کنار ابروم ایجاد شده که داره عمیق تر میشه من ۲۹ سالمه دوستای خوبم خاهشا با من همفکری کنید 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

بوتاکس اون نواحی اصلا نزن عزیزم. فوق العاده بد و مصنوعی میشه و تاثیر چندانی هم نداره. اگه یه عکس بتونی از خط خندت فقط بدی خیلی بهتر میتونم راهنماییت کنم چون تو این موارد تجربه زیاد دارم. اگه تونستی عکس بگیری یبار در حالت لبخند بگیر یه بارم در حالت عادی. اگرم نمیتونی عکس بذاری فقط بگو مدلش چجوریه. عمیقه یا در حد یه چروک ظریف. تا کجا ادامه داره. در حالت عادی هم زیاده یا فقط وقتی میخندی عمقش پیدا میشه؟ چند وقته ایجاد شده. و چند سالته. تا بهت بگم فیلر برات بهتره یا نخ

بوتاکس اون نواحی اصلا نزن عزیزم. فوق العاده بد و مصنوعی میشه و تاثیر چندانی هم نداره. اگه یه عکس بتو ...

گلم من ۲۹ سالمه خط خنده رو چند ساله دارم ریز نیست تا کنار بینی اومده

2738

با توجه به سنت فکر نمیکنم اونقدر عمیق باشه که به فیلر نیاز داشته باشه. بنظر من با روش‌ امبدینگ یا نخ اوکی میشه. موندگاریشم خوبه تا سه چهار سال. نخ های ظریفی زیر پوستت میکنن که پوست رو لیفت میکنه و باعث باز شدن خط خنده میشه. روش سالمی هم هست و‌ ضرری نداره . برای پوست هم خوبه چون نخ ها از جنس کلاژن هستن

هزینه هم بستگی داره که دکترت تشخیص بده که چندتا تخ نیازه. معمولا قیمت هر نخ بین ۷۰ تا ۱۲۰ تومان هست. بستگی به نوع نخش داره که معمولی باشه یا کاگ یا چند شاخه و .... . که اونم دکترت باید تشخیص بده کدوم نوعش برات مورد نیازه. شاید هر سمتت با یه نخ اوکی بشه، شایدم هر سمت با دو سه تا نخ.

با توجه به سنت فکر نمیکنم اونقدر عمیق باشه که به فیلر نیاز داشته باشه. بنظر من با روش‌ امبدینگ یا نخ ...

بهار جون شما خودت کی انجام دادی ؟هنوز هم مثل روز اوله؟هزینه رو هم بگو فدات

بهار جون شما خودت کی انجام دادی ؟هنوز هم مثل روز اوله؟هزینه رو هم بگو فدات

عزیزم من پارسال انجام دادم. سی سالمه . اثرش بله مثل اوله. برای من هر سمتم دو تا نخ ۷۰ تومنی گذاشت میشه ۴ تا نخ. ۲۸۰ شد. 

نخ همون لیفته بهار جون؟

لیفت تکنیک های مختلفی داره که یکی از روش هاش همین نخه. من خیلی قبولش دارم چون واقعا روش مطمعنیه و ریسک و خطر هم نداره. البته صد در صد  دکترت هم باید اوکی باشه دیگه. 

2706