2737
2739
خداکنه این دکترم که خیلی منوترسونداصلادلداری توکارش نیس  همش میگم نکنه من بمیرم بچم بی مادربمد ...

این دکترای امثال صدیقه حنطوش زاده پس واسه چین واسه کمک به امثال من و شما دیگه. این حرفها چیه ایشاله بسلامتی زایمان می کنی.. من پسر م الان سه سالشه انموقع ۹۰۰گرم بود

مشاور و نماینده شرکت نفیس دستها ♥️ 
این دکترای امثال صدیقه حنطوش زاده پس واسه چین واسه کمک به امثال من و شما دیگه. این حرفها چیه ایشاله ...

ای جانم خداحفظش کنه شمام پس خیلی سختی کشیدی 

اره واقعاپناه بزخدامنتهااین دکترابدجنسن ته ته یه داستانیوازاولش میگن مرحله اخرومیگن بطرف منم اراونام که زودمیبازم خودموندونم راحتترم منتخادیگه گفت دیگه اونم به بدترین شکل 

وخدایی که بشدت کافیست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
 باهمدیگه😎🤣

نه خوب شماکه راهنمایی کردی من سوالام زیادشد😆😆بخداخودم تاپیک میزنم هیشکی نمیادمنم جاهای دیگه یکیومیبینم اطلاعاتش خوبه سوال میکنم میدونمممکنه بعضیاناراحت بشن توتاپیکشون ازخودت سوال بپرسی ولی وافعاچاره ای نمونه ادم ناچاره بازم عذرمیخوام ازش

وخدایی که بشدت کافیست
نه خوب شماکه راهنمایی کردی من سوالام زیادشد😆😆بخداخودم تاپیک میزنم هیشکی نمیادمنم جاهای دیگه یکیومی ...

عزیزم ناراحت نباش چه عیبی داره ایشونم استفاده می کنن دیگه. توی تاپیکای من دوسه تا مونده به اخری فکر کنم بخون از هر تخصصی سوال کردن معرفی کردم

2738
عزیزم ناراحت نباش چه عیبی داره ایشونم استفاده می کنن دیگه. توی تاپیکای من دوسه تا مونده به اخری فکر ...

دست گلت دردنکنه ممنون خیلی راهنمایی کردی پستت لایک میکنم تابتونم یوقت سوالی داشتمبپرسم ارت اینجوری بتونم پیدات کنم😘😘😘

وخدایی که بشدت کافیست
دست گلت دردنکنه ممنون خیلی راهنمایی کردی پستت لایک میکنم تابتونم یوقت سوالی داشتمبپرسم ارت اینجوری ب ...

با لایک مگه میشه پیدا کرد خواستی درخواست دوستیم رو قبول کن خودتم بی خبر نذار منو از حالت  بالاخره انسانیم 

با لایک مگه میشه پیدا کرد خواستی درخواست دوستیم رو قبول کن خودتم بی خبر نذار منو از حالت  بالاخ ...

اره دیگه پستت اضاف میکنم به علافه مندیام اینطوری پیدات میکنم  اخه گفتمشایددلت نخواددوستیقبول کنی واس همون نگفتم 

الان درخواستتوقبول میکنم ممنون ازت 

توتاپیکتم دارم میخونم ماشالاخودت یپادفترچهراهنمایی خخخخ 

وخدایی که بشدت کافیست
اره دیگه پستت اضاف میکنم به علافه مندیام اینطوری پیدات میکنم  اخه گفتمشایددلت نخواددوستیقبول کن ...

قربونت دوست عزیزم چرا قبول نکنم من کلا سه تا تو ادلیستم هست . دوستی ندارم اینجا