2733
2734
عنوان

شربت فروگلوبين براي كودكان

406 بازدید | 10 پست

خانما كسي كيدونه شربت فروگلوبين و ميشه با آبميوه به بچه داد؟بچم لب به شربت نميزنه زوركي هم بهش ميدم همرو مياره بالا نميدونم چيكار كنم،كسي اطلاعي داره كه ميشه با آبميوه داد يا خير؟

خدایا خودت مواظبش باش🙏

اره به مقداری که روش نوشته بریز توابمیوه بخوره..منم اینجوری میدادم

کارشناس رادیولوژی هستم..هرسوالی درباره عکس واسکن وماموگرافی وعکس های رنگی رحم،روده،معده و..دارین میتونین بپرسین..خوشحال میشم کمکتون کنم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

البته طعم آبمیوه رو تغییر میده ممکنه بچه نخوره . بهترین راه اینه که با سرنگ بریزی ته حلقش. این روش منه البته 😜

درزمینی که زمان کاشت مرا گل زیبایش بجز خار نبود...پستی و هرزگی و هرزه دری حسرتا بهر کسی عار نبود
البته طعم آبمیوه رو تغییر میده ممکنه بچه نخوره . بهترین راه اینه که با سرنگ بریزی ته حلقش. این روش م ...

روش منم بود ولي ديگه جواب نميده😐هم زورش زيادتر شده هم زوركيم ميدم اوغ ميزنه همرو

خدایا خودت مواظبش باش🙏
2738
٤سال همه ي اين روشارو امتحان كردم حتي با شوهرمم دوتايي نميتونيم بهش بديم😁

بچه های من خیلی دوست دارن. سرش دعوا میکنن که به کدومشون زودتر بدم . همش نگاه میکنن به یکیشون بیشتر ندم

درزمینی که زمان کاشت مرا گل زیبایش بجز خار نبود...پستی و هرزگی و هرزه دری حسرتا بهر کسی عار نبود
بچه های من خیلی دوست دارن. سرش دعوا میکنن که به کدومشون زودتر بدم . همش نگاه میکنن به یکیشون بیشتر ن ...

☺️☺️آخييي خوشبحالت برا من اين قضيه داستانش شده مريض ميشه اسيرم 

خدایا خودت مواظبش باش🙏