2726
عنوان

رفع ناراحتی در بارداری

72 بازدید | 10 پست

سلام دوستان من تازه ب کمک ای وی اف باردار شدم چطور از استرس دوری کنم ناخواسته تو ذهنم میاد ذکر اگ میشناسید لطف کنید بگید 

دوقلوهای قشنگم فرشته شدن برای دوباره مامان شدنم دعا کنید😢
یکی ب منم بگه . کم کم دارم خل میشه از فکرو خیال . بازم خوبه اینجارو دارم دوستامو دارم دلداریم میدن . ...

دقیقا منم همینطوریم 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

من با اینکه خیلی مذهبی نیستم ولی خوندن قران تو بارداریم بهم آرامش میده با معنی میخونم براش نذر کردم قران و تو بارداریم کاملشو بخونم وقتی با معنی میخونم آروم میشم 

شما هم میتونید امتحان کنید 

2728
من با اینکه خیلی مذهبی نیستم ولی خوندن قران تو بارداریم بهم آرامش میده با معنی میخونم براش نذر کردم ...

نصف قرانو تا الان خوندم . قران نبود ک دق میکردم . همون چند ساعتی ک میخونم ارومم

مینا قری هستم
من با اینکه خیلی مذهبی نیستم ولی خوندن قران تو بارداریم بهم آرامش میده با معنی میخونم براش نذر کردم ...

منم ایت الکرسی میخونم دست رو شکمم میزارم ک اروم شه یااینک ذکر با یاد خدا دلها ارامش میگیره میگم بازم خواستم بدونم چیز خاصی هست یانه

منم ایت الکرسی میخونم دست رو شکمم میزارم ک اروم شه یااینک ذکر با یاد خدا دلها ارامش میگیره میگم بازم ...

نه خب آدم بیشتر باید ب خودش تلقین مثبت بکنه 

انرژی مثبت داشته باش اگه استراحت مطلق نیستی برو بیرون هوا الان عالیه .بیرون که بری فکرتم آزاد میشه 

نه خب آدم بیشتر باید ب خودش تلقین مثبت بکنه  انرژی مثبت داشته باش اگه استراحت مطلق نیستی برو ب ...

استراحت مطلق دکتر نگفت ولی خب چون ای وی اف خیلی حساسه باید مثل مطلق بخوابم البته تو حیاط یا خونه گاهی قدم میزنم ولی خب ذکر خدا یچیز دیگس انشالله خدا همه رو مراد دلشون برسونه