2737
2734

خسته شدم سه روزه يسره حالت تهوع دارم امروز فقط گريه كردم، اون از باردار شدنم كه هزار بدبختى بود اينم از حال الانم

تورو خدا بگيد چكار كنم

ليمو رو بو ميكنم اولش يكم حالم بهتر ميشد ولى الان تاثير نداره

فالوده سيب خوردم تاثير نداشت

دارو هم نميتونم مصرف كنم، چكار بايد بكنم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

من خواهر شوهرم جوری بود ک در دستشویی همیشه باز بود و دمپاییاش آماده، خیییییلی بدجور تهوع داشت تو بارداریش، بهش گفتم این کارو کرد خییییلی بهتر شد خییلی

من اون زخمی رو خوردم ک تو از حس کردنش مردی💔 میشه برای سلامتی پسرم یه صلوات بفرستی🙏💓
2738

مبارکت باشه عزیزم انشالله به سلامتی زایمان کنی

چند هفته ای؟

از کی حالت تهوع داری؟

منکه اصصصلا اصصلا حالت تهوع ندارم.تو هفته ی پنجمم اول هفته ی پنجم.

میگن معده نباید خالی بمونه صبح قبل از اینکع بلند بشی نون بذار دهنت یا صاقه طلایی اگه صبحاست.اگه ام طول روز نذار معدت خالی بشه

واسه سلامتی نی نی یه صلوات میفرستین😇
زنجبيل انعقاد آوره برا همين ميترسم بخورم شما خوردى تو دوران باردارى؟

من نه چون اصلااا حالت تهوع نداشتم، ولی خواهر شوهرم خیلی خورد اتفاقیم براش نیوفتاد خداروشکر

من اون زخمی رو خوردم ک تو از حس کردنش مردی💔 میشه برای سلامتی پسرم یه صلوات بفرستی🙏💓
من خواهر شوهرم جوری بود ک در دستشویی همیشه باز بود و دمپاییاش آماده، خیییییلی بدجور تهوع داشت تو بار ...

بچه ش چی بود؟

میگن جنسیت ام رو تعوع تاثیر داره

واسه سلامتی نی نی یه صلوات میفرستین😇
مبارکت باشه عزیزم انشالله به سلامتی زایمان کنی چند هفته ای؟ از کی حالت تهوع داری؟ منکه اصصصلا اصص ...

ممنون عزيزم، معمولا از هفته ٦ ٧ شروع ميشه

٧ هفته 

من اصلا علائم نداشتم الان سه روزه چنان حالت تهوع دارم كه كلافه شدم ميزنم زير گريه😔

بچه ش چی بود؟ میگن جنسیت ام رو تعوع تاثیر داره

از اول ک گفتن پسره وقتی ام خورد پسر بود اخرم پسر ب دنیا اومد😆😜

2706