2737
2734
عنوان

سفت شدن یهویی شکم

189 بازدید | 15 پست

سلام مامانا یه سوال داشتم ۲.۳روزه وقتی نی نی‌تکون میخوره یهو بالا نافم سفت میشه شکمم و ضربه میزنه به شکمم حس میکنم انگار میخواد پوستنو پاره کنه فقط وقتی تکون میخوره و ضربه میزنه به شکمم اینجوری میشم وگرنه اگه ساعتی باشه که تکون نخوره نه شکمم عادیه اندازه ی چند ثانیه اینجوری میشه بعد انگار ول میکنه.یه حالتی که انگار خودشو جمع میکنه تو اون یه تیکه. الان داشتم‌یجا میخوندم که خانمی همین مسئله رو داشت میگفتن بهش که طبیعی نیست.کسی تاحالا تجربه داشته؟یکم‌ نگران شدم

گر نگهداره من ان است که من میدانم شیشه را در بغل سنگ نگه میدارد❤🙏

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
دكترمن گفت اگه حس كردي جنينه و اين سفت شدن تكرار نميشه مهم نيس

منم حس میکنم بچست خودشو اینجور میکنه اونم در حد چند ثانیه البته چند بار توی روز.وقتی همسرم دهنشو میزاره دقیقا بالا نافم صداش میکنه همون یتیکه سفت میشه.حالا با توجه به این که من پرولوتون هم میزنم ممکنه بازم انقباضه رحم باشه؟یا واکنش نشون میده به صدا؟

من بچم درشت بودو جاش تنگ همیشه انقد فشار میدادو خودشو گوله میکرد انگار شکمم دیگه میخواس پاره شه. عاد ...

نه تو همون مدتم که سفت میشه مدام داره ضربه میزنه به شکمم که به وضوح شکمم بالا پایین میشه فقطم وقتایی که همسرم صداش میکنه این حالتی میشه خودشو سفت میکنه و ضربه میزنه

2738
منم حس میکنم بچست خودشو اینجور میکنه اونم در حد چند ثانیه البته چند بار توی روز.وقتی همسرم دهنشو میز ...

اگه نگراني پرولوتونم ميزني هر ١٢ساعت ايزوپرين ميتوني بگيري بخوري

خدايا شكرت كه كارن و به من دادي
اگه نگراني پرولوتونم ميزني هر ١٢ساعت ايزوپرين ميتوني بگيري بخوري

چند روز دیگه نوبت دکتر دارم ازش میپرسم ببینم دکتر چی میگه

ای جاااانم. خب صدا پدرشو میشناسه واکنش نشون میده دیگه. خیلیم خوبه که 😍😍😍😍

شوهرمم میگه بیخودی هی نگران میشی داره خودشو برا باباش لوس میکنه😂 وای خوب مادر یهو دلش شور میوفته.چند روز دیگه نوبت دارم پیش دکترم ازش سوال میکنم

شوهرمم میگه بیخودی هی نگران میشی داره خودشو برا باباش لوس میکنه😂 وای خوب مادر یهو دلش شور میوفته.چن ...

عاره بابا هیچی نیست. دختره منم خودشو تو شکمم بود لوس میکرد برا باباش الانشم همینه نگران نشو. به قوله ارسطو حساس نسو حساس نشو 😆😂😂😂😂😂😂😂😂

عاره بابا هیچی نیست. دختره منم خودشو تو شکمم بود لوس میکرد برا باباش الانشم همینه نگران نشو. به قوله ...

اییی جانم خدا حفظش کنه واست😍😍😄😄

2706