2733
2734

خانما خیلی نگرانم میشه جواب بدید 

ای ضامن آهو واسطه من بین خدایم بشو تا حکمتم را در این ببیند که من هم طعم لذت بخش مادری را بچشم ...‌‌‌‌....‌بالاخره بعد از ده سال در تاریخ۱۴۰۲/۶/۹ مثبت شدم و مادرشدم خدایاشکرت

سمت راست ی ۱۶ی۱۵ ی۱۷ودوتا۱۳ودتا۱۱دادی چپ ی ۱۶ ی۱۳.برای روز چهاردهم ....گفتن ای یوای خطر داره احتمال چند قلویی داره شکم آب میاره، خطر ناکه و اقدام طبیعی هم انجام نده چون خطر داره و گفتن دوروز دیگه برم سونو بدم ک ببینن ایقد فولیکول داشتم شکنم آب نیورده یا ن.حای آمپول هم نداد برای آزاد سازی هم ندادن.کسی تجربه داره راهنمایی کنه

ای ضامن آهو واسطه من بین خدایم بشو تا حکمتم را در این ببیند که من هم طعم لذت بخش مادری را بچشم ...‌‌‌‌....‌بالاخره بعد از ده سال در تاریخ۱۴۰۲/۶/۹ مثبت شدم و مادرشدم خدایاشکرت

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سمت راست ی ۱۶ی۱۵ ی۱۷ودوتا۱۳ودتا۱۱دادی چپ ی ۱۶ ی۱۳.برای روز چهاردهم ....گفتن ای یوای خطر داره احتمال ...

گفتن دوروز تخم مرغ اب پز بخور وبیا نمیدونم گفتن ای یوای کنسل .ولی الان دوساله میرم دکتر تا حالا ایقد تخمک نداشتم 

2731
میترسیدن دیگه یک موقع نترکن  ولی چرامیگن خودت اقدام نکنی احتمال اینکه بگیره خیلی هست

خوب مگه الان آمپول نداده خودشون میترکن 

خوب مگه الان آمپول نداده خودشون میترکن 

امپول براچی بدن 

الان خودشون جذب میشن

اگه بترکن مثل یک حالت کیستی ن کاریشون نمیشه کردوخیلی دردناکه یک نفررادیدم اینطورشده بود

گفتن دوروز تخم مرغ اب پز بخور وبیا نمیدونم گفتن ای یوای کنسل .ولی الان دوساله میرم دکتر تا حالا ایقد ...

چ آمپولایی استفاده کردی ؟

هر چه دلم خواست نه آن می شود                                        هر چه خدا خواست همان می شود
2738

چه قرص و آنپولی استفاده کردین؟ من یه لار کلومیفن و فوستیمن ایتفاده کردم 4 تا داشتم که گفت خوبه امپول بزن اقدام کن یا بیاای یو ای. ولی ولقعا خییییلی درد داشتم موقع تخمکگذاری یعنی مردم دولا دولا راه میرفتم. شما درد نداشتی با لینهمه تخمک؟

خدای مهربانم !معبود جانانم! در بهترین زمان بهترین هدیه ها را برایم اماده مینمایی .میدانم چون تو بهترینی
چه قرص و آنپولی استفاده کردین؟ من یه لار کلومیفن و فوستیمن ایتفاده کردم 4 تا داشتم که گفت خوبه امپول ...

من کلومفین و۸تا فوستیمون برج ۱۲ک ی دونه تخمک ۱۸ فقط بود .ولی این ماه کلومفین و۸تا منوگان داد انگار بهم زیادی ساخته دوزش بالا بوده .خیلی میترسم کیست بشن 

چه قرص و آنپولی استفاده کردین؟ من یه لار کلومیفن و فوستیمن ایتفاده کردم 4 تا داشتم که گفت خوبه امپول ...

ای یوای کردی چشد؟

البته اینقدر درد داشتم و استرس که فکر کنم له خاطر اینا بود شاید که نشد.

خدای مهربانم !معبود جانانم! در بهترین زمان بهترین هدیه ها را برایم اماده مینمایی .میدانم چون تو بهترینی
سمت راست ی ۱۶ی۱۵ ی۱۷ودوتا۱۳ودتا۱۱دادی چپ ی ۱۶ ی۱۳.برای روز چهاردهم ....گفتن ای یوای خطر داره احتمال ...

سلام گلم چیشد رفتی شیراز دیروز؟ چیکار کردی چی گفتن؟

خدیا دلم ی معجزه بزرگ میخواد.....یا امام رضا (ع) خودت ضامن دل منم باش😍😍

هیچ کنسل شد گفت دوماه دیگه بیا آزمایش ذخیره تخمدان بده

2706