2726
عنوان

اوناییکه رفتن ترکیه لطفا بیایید

| مشاهده متن کامل بحث + 1263 بازدید | 53 پست
ولی انتالیا گرون تر از استانبول و انکاراست عزیزم نمیدونم چقدر چون توش خرید نکردم ولی میدونم منبع خری ...

من خرید خاستی ندارم فقط سوغاتی برای اطرافیان و یادگاری برای خودمون میخام بیشتر تفریح کنم

یکی باید باشه که وسط روزمرگی های زندگی لبخندروی لبت بیاره.....  

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

ميخواي استانبول بري يا آنتاليا؟، اگه هدفت خريده به نظرم استانبول بهتره، آنتاليا بيشتر واسه دريا و خوش گذروني هاي اونطوري ميرن. اگه انتاليا ميري بهتره نزديك دريا هتل بگيري ولي استانبول بهتره نزديك ايستگاه هاي تراموا و مترو هتل بگيري، توي گوگل مپ ميتوني اول محله اي كه ميخواي بري پيدا كني بعد ببيني كدوم هتل به استگاه تراموا و مترو نزديكه، اخه جا به جايي توي استانبول خيلي مهمه. ولي انتاليا بيشتر وقتت توي هتل ميگذره.

2728
من خرید خاستی ندارم فقط سوغاتی برای اطرافیان و یادگاری برای خودمون میخام بیشتر تفریح کنم

سوغاتی رو بنظرم بیخیال شو عزیزم قشنگ وقتتو میگیره یکی دو روزت تلف میشه فقط بگرد و بگو نرسیدیم خرید کنیم 

یادگاری تو بازار زیاد هست مگنت و مجسمه های انتالیا

گروه نارنجی 🧡وزن شروع : ۷۲- وزن هدف : ۵۷💪🧡هدف اول :۶۹، هدف دوم : ۶۵، هدف سوم: ۶۳,هدف چهارم : ۶۰, هدف نهایی:۵۷ 😍⁦♥️⁩

واسه سه نفر بستگي داره خودت بخواي اونجا چطور زندگي كني، مثلا ناهار نفري  ٢٠ به بالا بود مثل اسكندر كباب و ...

پارسال بليط تراموا هر دفعه كه سوار بشي نفري ٢ لير بود، بستگي داره چقد بيرون بري، منو همسرم زياد اينور اونور رفتيم مثلا روزي ده بار سوار ميشديم تا دور ترين نقاط هم ميرفتيم .

باز بستگي به خريدت داره، جاهاي تفريحي مثل گالاتا و مسجد و حرم و اينا بين ٢٠ تا ٤٥ لير بود.