2733
2734
عنوان

کیا تازگیا سیسمونی خریدن؟بیاین لطفا

| مشاهده متن کامل بحث + 1011 بازدید | 52 پست
پس با 3 تومن نمیشه سیسمونی خرید  من 9 ملیون ندارم برای نی نی

اتفاقا میشه ،عالی هم میشه ،تخت وبوفه یه تومن ،دوتومنم لباس و خوردوریز و کریر وکالسکه،مجبورنیستی خارجی ولوکس بخری متوسط،بخر من عکس تخت سبسمونی گذاشتم ببین هفتصدگرفتم

❤️لایکم نکن مهربون❤️  
قربونت برم.دغدغه این روزامونه دیگه

😘😘😘عزیزمی

نوشته بود؛کسی راچنان دوست داری که برایش بجنگی ؟نوشتم :ازجنگ ها برگشتم،بازخم و موی سپید و یادگرفتم صبور باشم،و به تماشا قانع

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

تولیدی خوب از کجا گیر بیاریم؟من لج کردم همسرم بگیره اصلا نمیتونیم زیاد هزینه کنیم😞😞

تولیدی تو شهرتون سراغ بگیر برو سراغ ام دی اف کارای خوب. جنس ام دی اف خوب انتخاب کن. مدل بش بده بگو بسازه

2728
من از انبار سیسمونی آقا بزرگ خریدم واااقعا هم عاااالین هم قیمتش مناسبه  تو جاده بهشت زهرا میشه ...

مرسی عزیزم.شنیدم حرفشو.چقدر شد سیسمونیت و چیا خریدی براش؟

ی انبار آیسان هم هست همون طرفا.اونم میگن خوبه

مرسی عزیزم.شنیدم حرفشو.چقدر شد سیسمونیت و چیا خریدی براش؟ ی انبار آیسان هم هست همون طرفا.اونم میگن ...

کلا شد ۲ و ۶۰۰ همه چی خریدم غیر از تخت؛بجای تخت گهواره گرفتم از همون آقا بزرگ؛اما کمدشو از یافت آباد گرفتم؛اسباب بازی و لباس در حد نیاز گرفتم خیلی شلوغش نکردم

من از ولی عصر گرفتم اما خیلی گرون بود بعد از اینکه خریدام تموم شد اتفاقی رفتم امام حسین خرید کنم دیدم چند تا مغاره سیسمونی داره دقیقا همون وسایلی ک ولی عصر بود اما با نصف قیمت....ضرر نداره ی سر بزن اونجا 

2738