2733
2734
عنوان

دلم از دست شوهرم شکست

| مشاهده متن کامل بحث + 470 بازدید | 30 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بگو ببین بالخره اون جات که باد کرد بسه   شوهر منم همینطور میزنه تو ذوقم منم دیگه خودمو زیاد ب ...

کار خوبی میکنی.یکی ب من میگفت ب مرد نباید زیاد رو داد الان میفهمم چی میگفته

آدم خوبی نیستم اما خدا هرچی خواستم بهم داده.مرسی خدا🌹
2728

از اول ازدواجم تا حالا تشکر که نکرده هیچ هر دفه هم یه ایراد بنی اسراییلی میگیره برن گمشن .یعنی تا حالا هیچ کدوم غذاهام خوشمزه نبوده براش ! فقط غذاها بقیه خوشمزه ای بشکنه دستم که نمک نداره

خدایا خودت مواظب پسرم باش 
از اول ازدواجم تا حالا تشکر که نکرده هیچ هر دفه هم یه ایراد بنی اسراییلی میگیره برن گمشن .یعنی تا حا ...

خخخخخخخ والا مامانش قورمه سبزی میذاره بقران مزه اب میده.اصلا برا اشپزی وقت نمیذاره ته برنجاش همیشه میسوزه.برن ک لیاقتشون همونه

پدر منم همین اخلاق رو داشت. نزدیک ۳۰ ساله بازم اخلاقش همینه. الهی بگردم مامانم با چه ذوق و شوقی غذا درست میکرد سفره میچید از اخرم مثل چی پدرم غذا میخورد که میخواست بترکه ولی اخرش میگفت نه فایده نداره خودم باید مثلا اگه غذا قیمه بود میگفت خودم باید یک قیمه درست کنم یاد بگیری انگشتهاتم بخوری. مامانم اشک جمع نیشد تو جشمهاش. الان دیگه اصلا بها نمیده به غذای بابام. 

پدر منم همین اخلاق رو داشت. نزدیک ۳۰ ساله بازم اخلاقش همینه. الهی بگردم مامانم با چه ذوق و شوقی غذا ...

جالبه اینم سه بشقاب میخوره بعد میگه ن ب دستپخت فلانی نمیرسه

2738

کوفت بش بده از این ب بعد😂😂😂حالا من برعکس با اینکه دسپخت مامانم تو فامیل تکه شوهرم میگه دسپخت تو از مامانت بهتره ولی نری بهش بگی😂مادرشوهر و خواهرشوهرامم عاشق دسپختمن😂قورمه سبزی رو حتما چیتی درست کن سبزیشم حستبی سرخ کن حتما بزار ۴ تا۵ ساعت با شعله کم ک خوب جا بیفته چاشنی برا ترش شدنش پودر لیمو و لیمو عمانی و رب انار عالیه حتما خوب در میاد شوهرتم محل نذار چی میگه حالا تو دلش خیلیم خوشش اومده😂

کوفت بش بده از این ب بعد😂😂😂حالا من برعکس با اینکه دسپخت مامانم تو فامیل تکه شوهرم میگه دسپخت تو ا ...

ببین تک تک اینایی رو ک گفتی پیاده کرده بودم.درحدددددی بود ک خودم عاشقش شدم.اما این دردش از جای دیگه ای بود.همیشه اینه ایراد از همممممه چی.خونم همیشه مرتب و مث دسته گله همیشه میگه خونه رو نکبت گرفته

مثل شوهر خواهر منه.خواهرم دیگه عادت کرده به انتقاداش.در حالیکه من عاشق دستپخت خواهرمم.یه بار یکی از اقوام غذایی که خواهرم  پخته بود رو خورد کلی تعریف کرد شوهرش از حرص صورتش سررررخ شده بود

مثل شوهر خواهر منه.خواهرم دیگه عادت کرده به انتقاداش.در حالیکه من عاشق دستپخت خواهرمم.یه بار یکی از ...

واااااااااا????من ی جایی خوندم ادمایی ک اعتماد بنفس ندارن اینطورن

2706