2733
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

بعد ازاد تا چه رتبه ای میگیره؟

چو قناری به قفس یا چو پرستو به سفر؟                                 هیچ یک من چو کبوتر نه رهایم نه اسیر🙂                                  چیزی که وحشتناک بود حس می کردم                                                 نه زندهِ زنده هستم نه مُردهِ مرده  💔بهترین هرکس اون چیزیه که خودش دوست داره‌یه زوج جوون دیدین نگید " عه تو که از همسرت خیلی سرتری"دوستتون یه لباس خرید نگید "رنگ بهتر نداشت؟" و...بقیه که نباید به سلیقه ما زندگی کنن!کاری نکنیم که اطرافیانمون از ترس حرفای ما قید دوست داشتن هاشونو بزنن..تو زندگی آدما همیشه مرز های باریکی وجود دارن بین رک بودن و بیشعوری ، بین احترام و چاپلوسی ، بین اعتماد به نفس و خود شیفتگی ...این مرزها تعیین کننده ی بزرگی آدماست یادشون بگیریم.
2738
کرمانشاه  ینی هزسال ده تومنی میخاد ؟ینی چهارسالش باید 5توتومنی ببره؟؟؟؟؟

من اصفهانم البته فکر نمیکنم ربطی به شهر داشته باشه چون توی همه ی شهرا شهریه ثابته من پارسال پرسیدم ترمی ۵ میلیون بود امسالم ۱۰۰درصد گرونتر میشه تا ۵۵۰۰یا حتی ۶ تومن میاد چون سال قبلش ۴ میلیون بود😞😞😞😑

دوروغ ؟ 😲😲😲😲 یا خدا . 

والا،پارسال خودم رفتم دانشگاه ازاد از مشاورش پرسیدم گفت ۵ تومنه😐😑این ۳ تومن و فلان ک گفتن ماله ورودی های ۳_۴سال پیشه الان بخای بری باید۵ یا بالای ۵ بدی😐😑😑😑

2706