2737
2734

سلام

تورو خدا کسی میدونه راه حل بده

3 ماه عذا نمیتونم بخورم از ویار شدید

روزی 3 تا دمیترون میخورم با شربت پرومتازین

8کیلو وزن کم کردم

فشارم رو 9 و 8

باز بالا میارم

معده درد شدید گرفتم

جند دکتر رفتم فقط دمیترون پرومتازین دادن

دارم میمیرم از سردرد سرگیجه

ماه 4 اولاشم

خسته شدم از حالام دارم گریه میکنم

میترسم خودم و بجه تلف بشیم

مطلقا گوشت از هر نوعی نمیخورم یعنی نمیتونم. برنج  همچنین. نان هم تا بره پاییناوردمش بالا. به زور خرما میخورم باز بالا میازم سر درد شدید میگیرم از نخوردن با سر گییجه بدنم یخ یخ میشه میلرزم همشزیر پتو هستم 

عاقبت در یک شب از شبهای دور/کودک من پا به دنیا مینهد/آن زمان بر من خدای مهربان/نام شورانگیز مادر مینهد

منم همین بودم..بسرعت ده کیلو کم کردم..کم کم بهتر شدم..ولی هنوز با دمیترون زنده ام

گاهی در یک مکان تاریک هستی و فکر می کنی مَدفون شده ای اما در واقع تو را کاشته اند 🌱 “کریستین کین”

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

فکر کنم آخراشه منم 4 ماهگی این حالتام تموم شد.سعی کن غذا بخوری با لیموترش و نارنج حتی اگر بعدش بالا بیاری بازم یه مقداریش جذب میشه.میوه زیاد بخور 

خوب من،هنر عشق در پیوند تفاوت هاست و معجزه اش نادیده گرفتن کمبودها... زندگی ست دیگر...همیشه که همه رنگهایش جور نیست،همه سازهایش کوک نیست، باید یادگرفت با هر سازش رقصید،حتی با ناکوک ترین ناکوکش...اصلا رنگ و رقص و ساز و کوکش را فراموش کن! حواست باشد به این روزهایی که دیگر برنمی گردد،به فرصت هایی که مثل باد می آیند و می روند و همیشگی نیستند؛به این سالها که به سرعت برق گذشتند،به جوانی که رفت، میانسالی که می رود،حواست باشد به کوتاهی زندگی !                                                                               زندگی به همین آسانی می گذرد... 

چه بعد تااخرماه بهترمیشی،شربت ابلیمو برا حالت تهوع خیلی خوبه،حداقل سرم استفاده کن ضعیف نشی😑

دلبندم بندبند دلت را به خدایی بسپارکه بیشترازمن هوایت رادارد...💖خداجونم شکرت💖
2738
شاید دوقلو بارداری. این علائم ویاره چند قلوییه بیشتر.

نه ربطی نداره. من یه دونه بود همینطور بودم. جونم بالا اومد تا دنیا بیاد. تا ماه ۹ تهوع ولم نکرد. اگه یه وعده دمیترون رو نمی خوردم حالم به هم می خورد. الانم دوباره همینم. ولی امیدوارم این دفعه ماه ۴ تموم بشه خیلی دعا می کنم که این دفعه زودتر آروم بشم

نه ربطی نداره. من یه دونه بود همینطور بودم. جونم بالا اومد تا دنیا بیاد. تا ماه ۹ تهوع ولم نکرد. اگه ...

ان شاءالله. اما ویار وتهوع تو چنددوقلویی چند برابره. من ۸ ماه تمام اینطوری بودم . باورت میشه لب به گوشت نزدم.

🌹خداوندا مرا آن ده که آن به🌹
2706