2737
2734

یبار روز عید به مامانم گیر دادیم (من و خواهرم) که تو داداشامونو از ما بیشتر دوس داری اونم هیچی نگفت نشست گریه کرد😢😢😢هیچ وقت این خاطررو از یادم نمیبرم

اون یکی خاطره هم روز زایمانم بود که بچه به دنیااومد و بعدش جفتو کشیدن انگاری یه وزنه ی دویست کیلیویی از روم برداشته شد😇😇😇خیلی حس خوبیه شما هم تعریف کنید

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728
2738

آفتاب

پیاز داغ😓

وطن پرندهِ پَر در خون.... وطن شِکُفتهِ گُل در خون.... وطن فَلات شَهید و  شب... وطن پا تا به سر خون... وطن تَرانه زِندانی... وطن قَصیدهِ ویرانی... بِخوان که دوباره بِخواند این عَشیره زندانی گُل سُرودِ شِکَستن را... بِگو که به خون بِسُرایَد این قَبیلهِ قُربانی حَرفِ آخرِ رفتن را...بِگو...بِگو که به خون میسرایم...با تَمامِ دِل و جاْنَم...حَرفِ آخر رَفتَن را....

شوهرم تو دوستی مون وقتی باهاش از یه برنامه ای حرف میزدم میگفت حتما یروز میبرمت اون کشور. اون موقع وضع مادیش خوب نبود . فکر میکردم برا دلخوشیم میگه . دو سال بعد ازدواجمون عمل کرد به حرفش.

خیلی خوش گذشت.

و روز زایمانم وقتی صورت پسرمو چسبوندن به صورتم😍

درمورد خانوادمم یبار رفته بودیم گردش بارون گرفت. شوهر عمه مادرم با اسب اومد به همه اونایی که اونجا بودن داد زد داره سیل میاد پاشین جمع کنین. چون گل شده بود همه جا ماشین بابام گیر کرد. ما رفته بودیم رو تپه. داداشام هول میدادن ولی ماشین راه نمیفتاد درست تو لحظات اخر حرکت کرد ماشین. وقتی یادم میفته موهام سیخ میشن

ز بودنم چه افزود ،نبودنم چه کاهد        که گویدم به پاسخ    که زنده ام چرا من       ستاره ها نهفتم در اسمان ابری؛ دلم گرفته ای دوست هوای گریه با من

عاشقی در دانشگاه. عواطف عاشقانه ای که انقد گسترده بود روزی صدتا شعر میگفتم باز شعله ورتر میشد...

سربازی هستم/که به کشتن وقت میروم/تا دوردستها/پرچم دشمن خانگی.....من مومن یامذهبی به معنای کاملش نیستم، فقط دوست دارم که باشم_مشغول فراگیری چهارمین رشته تحصیلیم هستم.من عاشق  کمک کردنم : از طب سنتی واسلامی،سلامت،روانشناسی،مسایل مذهبی،ادبیات و فرهنگ و برخی موضوعات اطلاعات نسبی دارم : اگر ضرورتی بود بپرسید،شاید کمکی ازم براومد _از همه مهمتر:من محتاج دعای همه عزیزان هستم،باسپاس