2726
عنوان

روزه بگیرم؟

113 بازدید | 16 پست

پسرم ۶ ماهشه هم شیر خودمو می خوره هم شیر خشک غذای کمکیم میدم 

فردا پریودم تموم میشه من می تونم روزه بگیرم؟البته کم خونی دارم و کل روز و سرم گیج میره ولی عذاب وجدابم دارم چ کنم؟😔

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

منم کم خونی دارم

دخترم نه سالشه تا الان کامل گرفته 😊

پای مادرتان را ببوسید،آنقدر که به گریه بیفتد.از گریه ی او شماهم به گریه می افتید.آنجاست که کارتان روی غلتک می افتد و درهایی که به روی خود بسته اید را خدا باز میکند.

صبح تا وقتی شیر داری شیر خودتو بده ڟهر به بعد هم شیر خشک بده

پای مادرتان را ببوسید،آنقدر که به گریه بیفتد.از گریه ی او شماهم به گریه می افتید.آنجاست که کارتان روی غلتک می افتد و درهایی که به روی خود بسته اید را خدا باز میکند.

بچه هاکسی دروبرتون هست پروستات داشته باش وروزه  بگیره بابام لین مشکلوداره نمیدونم درسته روزه بگیره یانه ببخشااستارتراگه بی ربط بود

اگه میخوای سقط کنی یه کم فک کن ببین بیشترازخدامیدونی صلاح خودتوچیزی روبه زورازخدانخواه وهدیه ای روکه خودش بهت میدرم برنگردون حتماصلاح دونسته همه ی ایناروتجربه کردم که میگم یه کم فک کن به حرفام هیچ وقت سقط نکن هیچ وقت
آفرین به دخترت

مرسی گلم

دعا کن تا آخر بتونه بگیره   

اگه دکترش گف براش خوب نیس میتونه نگیره

فعلانرفته دکترواس همین گفتم تاوقت دکترش بشه ببینم کسی توخانواده ش هست

اگه میخوای سقط کنی یه کم فک کن ببین بیشترازخدامیدونی صلاح خودتوچیزی روبه زورازخدانخواه وهدیه ای روکه خودش بهت میدرم برنگردون حتماصلاح دونسته همه ی ایناروتجربه کردم که میگم یه کم فک کن به حرفام هیچ وقت سقط نکن هیچ وقت
2706