2737
2734
عنوان

مامانم

256 بازدید | 16 پست

مامانم سر هر مسعله اي ميشينه و غصه خوردن و گريه 

خودمم افسردگي دارم شديد يكم بيماري روحي 

ولي دلم ميسوزه همش دلداريش ميدم راهنماييش ميكنممم 

كمكش ميكنمم بخدا اكثر كارا خونه رو سر من

منم دارم خير سرم برا دكترا ميخونم 

الان رفتم باز شروع كرد دو ساعت هرچي حرف زدم كف كردم بقران اروم نشد

ديگه تهش عصبييي شدم داد زدم أه ولش كردم اومدم

هرچي صدام زد نرفتم 

روزه هم هس زنگ زد بهم ج ندادم

كارم بده بنظرتون  چيكاركنم اخخههه

اصن ي ذره اميد نميده بهممم

😭😭😭😭اشكم در اومده بغضم گرفته😭😭😭😭😭😭😭خدايا 😭😭😭😭

دختر ك شدم نه كسي مادرانه دختري ام را ب من گوشزد كرد،نه پدري عاشقانه محبتم ميكرد😭😭تنها و يك تنه دختري ام را ساليان سال به دوش كشيدم ،،،😓وقتي به سن دريافت عشق رسيدم كسي عاشقانه مرا نديد و نپرستيد 😭بعدها فهميدم دختر موجودي غريب روي زمين است😭😭دوست دارم دختري داشته باشم  بغلش كنم ببوسمش،نوازشش كنم،بپرستمش 😭😭😭😭😭😭 شايد از نسل من دختري خوشبختي هاي نداشته ام را جبران كند😭😭😭😭😭😭😭😭

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ببرش روانپزشک دوست من 

شاید مشکلی داره اخه مشکلات روحی که با حرف زدن حل نمیشن اینطوری هردوتون اذیت میشین 

به خودتم برس که بتونی از ایشون مراقبت کنی و پیشرفت هم بکنی

حال متکلم از کلامش پیداست
2731
نمیدونم چرا بیشتر مامانا اینجورن😑مامان منم سرچیزای الکی میشینه حرص میخوره از کاه کوه میسازه

افرين

بخدا نميدونم چيكار كنم😭😭😭😭هر ساعت از شبانه روز داستان همين😭😭😭😭😭😭

دختر ك شدم نه كسي مادرانه دختري ام را ب من گوشزد كرد،نه پدري عاشقانه محبتم ميكرد😭😭تنها و يك تنه دختري ام را ساليان سال به دوش كشيدم ،،،😓وقتي به سن دريافت عشق رسيدم كسي عاشقانه مرا نديد و نپرستيد 😭بعدها فهميدم دختر موجودي غريب روي زمين است😭😭دوست دارم دختري داشته باشم  بغلش كنم ببوسمش،نوازشش كنم،بپرستمش 😭😭😭😭😭😭 شايد از نسل من دختري خوشبختي هاي نداشته ام را جبران كند😭😭😭😭😭😭😭😭
ببرش روانپزشک دوست من  شاید مشکلی داره اخه مشکلات روحی که با حرف زدن حل نمیشن اینطوری هردوتون ...

بردمش 

أما ي ذره خوب نميشه

ي ذره توكل نميكنه ب خدا

كلي هم خانوم جلسه اي 

هرچي ميگم سر جدت اينقد حرص نخور

بخدا رگاي كردنم درد گرفته

انگار من ننشم بايد ارومش كنم😭

کارت درست نبود نبایددلشومیشکستی

خداجونم مواظب بچم باش بندبند دلم به بندبند وجودش بستست خداجونم هدیه قشنگتو سالم وسلامت به دستم برسون قول میدم همیشه مواظبش باشم ببشترازجونم 😙خدایاخودت دامن تمام منتظراروسبزکن 😊
2738

سررررم داره ميتررركع

کارت درست نبود نبایددلشومیشکستی

بخدا اذيتم ميكنه😭😭😭😭اينقد حرف زدم گفتم عزيزم اروم باش توكل كن بخدا برو خريد برو سفر 

برو دكتر ،،،همش صب تا شب اينجوري

گناه دارم منم😭

بردمش  أما ي ذره خوب نميشه ي ذره توكل نميكنه ب خدا كلي هم خانوم جلسه اي  هرچي ميگم سر ...

ببین دوست من در مقابل حرفم جبهه نگیر ولی نبرش مشاور مذهبی و خانم جلسه ای و اینا چون همونطور که میبینی  بدتر میشه 

مستقیم ببرش روانپزشک شاید دارو بخواد 

عملکرد نامناسب بعصی ترکیبات در مغز نیاز به بالانس دارویی داره نه حرف 

بخدا اذيتم ميكنه😭😭😭😭اينقد حرف زدم گفتم عزيزم اروم باش توكل كن بخدا برو خريد برو سفر  برو د ...

حق باتو ولی هرچی باشه مادره وظیفته که درهمه حال کنارش باشی وبهش احترام بذاری

خداجونم مواظب بچم باش بندبند دلم به بندبند وجودش بستست خداجونم هدیه قشنگتو سالم وسلامت به دستم برسون قول میدم همیشه مواظبش باشم ببشترازجونم 😙خدایاخودت دامن تمام منتظراروسبزکن 😊

مثل بچه سه ساله ای که برای جلب توجه گریه میکنه مامان شما هم برای جلب توجه اینجوری میکنه ، عادت کرده ، بعضی آدمها به غصه خوردن زنده هستن شما کاریش نداشته باش مگه آیه اومده که باید تغییرش بدی؟ به حرفهاش چند دقیقه گوش کن و برو به کار و زندگیت برس

وصف رخساره خورشید ز خفاش مپرس  دوست عزیز لطفا متن امضاء من رو بخونید نی نی سایتی گرامی لطفا اگر با کامنتهای من مخالفتی داشتید احساستون رو کنترل کنید و من رو ریپلای نکنید مگر اینکه مستقیما شما رو مخاطب قرار داده باشم یا استارتر تاپیکی باشید که توش پست گذاشتم ، من مایل نیستم هیچ بحث و تبادل نظری با مخالفانم داشته باشم مگر اینکه خودم اعلام آمادگی کنم پس خودتون رو خسته نکنید و با اجتناب از هر بحث بیهوده ای در حق اعصاب و شخصیت من و خودتون لطف بزرگی بفرمایید
ببین دوست من در مقابل حرفم جبهه نگیر ولی نبرش مشاور مذهبی و خانم جلسه ای و اینا چون همونطور که میبین ...

اره درسته حرفت عزيزم موافقم حرا جبهه بگيرم دوست نازنينم حرفت حق💋اره  دكتر بردمش

ميگم خودش اينجور ادمي

والا من بهش ميگم اينجور جاها برات خوب نيس بشيني غصه بخوري روحيت ضعيف بشه

اره درسته حرفت عزيزم موافقم حرا جبهه بگيرم دوست نازنينم حرفت حق💋اره  دكتر بردمش ميگم خودش ...

از ته قلب ارزو میکنم حال هر دوتون کنار هم خوب باشه و از همه ی فشارها رها بشی☺

2706