2737
2739
عنوان

عوارض قرص اورژانسی تجربه کردید؟

| مشاهده متن کامل بحث + 18293 بازدید | 27 پست
فقط اونایی که میگرن دارن حواسشون باشه استفاده نکنن. من شنیدم حتی سکته میاره مخصوصا اگه دوتارو با ه ...

منم میگرنیم. نمیدونستم. چیزیم نشد خدا رو شکر.دیگه شده یه قرص 1.5 ای

منم هربار خوردم گفتم مجبوری و محض احتیاط است ولی باور کن ان چنان عوارضش بدنم رو داغون کرد که با خودم ...

شاید فرد به فرد متفاوته من تو چند سال اخیر چهاربار خوردم نهایتش پریودم عقب جلو شده بود و امروزم که ترشح خونی

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
ممنون از راهنمایی همگی من رسیدم استخر امیدوارم مشکلی پیش نیاد

سلام شک دارم که این پست من رو میخونید یا نه ولی امیدوارم که بخونید خیلییی ناراحت شدم که خدافظی کردین از نی نی سایت من عادت ندارم زیاد پست بزارم ولی معمولا همیشه تاپیکاتون رو میخوندم و به نظرم یکی از کاربرای خیلی محترم و مهربون بودین خیلی حیف شد که دیگه نمیاین امیدوارم پشیمون بشی و برگردین

منم هربار خوردم گفتم مجبوری و محض احتیاط است ولی باور کن ان چنان عوارضش بدنم رو داغون کرد که با خودم ...

ببخشيد اين دل درد و ورم معده چقدر بعد از مصرف قرص بوجود مياد؟ نبض شكم هم جزوش هست؟

بچه ها توروخدا کمکم کنین خیلی استرس دارم.ماه پیش من 25پریودم تموم شد دو روز بعدش قرص اورژانسی خوردم و یک هفته بعدش ب مدت سه روز خونریزی داشتم.. الان من کی پریود میشم؟بااین حساب باردار که نیستم؟

2738
بچه ها توروخدا کمکم کنین خیلی استرس دارم.ماه پیش من 25پریودم تموم شد دو روز بعدش قرص اورژانسی خوردم ...

منم همین شرایط دارم ،البته من بی بی چک‌هم منغی بود و بخاطر استرس زیاد امپول پرژسترون هم زدم دارم از نگرانی میمیرم

بچه ها توروخدا کمکم کنین خیلی استرس دارم.ماه پیش من 25پریودم تموم شد دو روز بعدش قرص اورژانسی خوردم ...

منم همینجوری،الان چندروزه از مصرف قرص میگذره،الان خونریزی دارم،نمیدونم چقدر طول میکشه،کلاً ۸ روز از پریودیم میگذره ک تموم شده