2410
2553
عنوان

بیبی چک با خط کمرنگ

345 بازدید | 63 پست

سلام خانما من همیشه پریودم ۲۱روزه این ماه نمیدونم چرا میترسم همش بیبی چک زدم ولی نمیدونم جوابش چیه خیلی استرس دارم چون بچه نمیخوام لطفا جواب بدین

تعداد رای : 2
نظرسنجی
۱۲
0
0%
۱۲
2
100%

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456

مبارک چرانخای عزیزم منم اولامیگفتم نمیخوام ولی الان پسرکموازشوهرمم بیشتر دوسش دارم اینجوری نگوخداقهرش میگیره

دلبندم بندبندوجودت رابه خدایی بسپارکه بیشتر از من هوایت رادارد

سلام من شش ماه اقدامم دوماه پیش ی هفته تاخیر داشتم ماه پیشم دو هفته تاخیر افتاد .. امروز موعد پریودیمه ولی یکم کمرم درد میکنه نمیدونم چرا بیحالم حس میکنم داغم از چیه من پریودیام فقط دل و کمرم شدید درد میکرد کسی هس تجربه داشته باشه حس میکنم تب دارم حرارت بدنم بالاس روزای قبل خوب بودم امروز اینجوری شدم

تیکر تولد یه سالگی الینام
2714

تبت واسه سرماخوردگیه منم تو اولین روزای حاملگیم دردپری داشتم بذارچن روز بگذره بیبی چک بذارایشالله خیره

دلبندم بندبندوجودت رابه خدایی بسپارکه بیشتر از من هوایت رادارد
تبت واسه سرماخوردگیه منم تو اولین روزای حاملگیم دردپری داشتم بذارچن روز بگذره بیبی چک بذارایشالله خی ...

ی دفعه داغم حرارت بدنم زیاده ی دفعه یخ میکنم توهم همینجور بودی 

دوستان یه سوال. من تواقدامم چهار روز مونده به پری. هفته پیش کمر درد و دل درد داشتم که کم شده بود. الان بلند شدم خونه رو تمیز کردم زیاد سرپا وایستادم.الان یه دل دردی گرفتم که میگم همین الان پری میشم. ترشحات هم زیاد دارم. چرا اینطوریه؟

تعجبم ک من همیشه سه روز قبل پریودیام دلو کمرم درد میکرد بعد پری میومد این دفعه دقیقا روز موعدم این درد و دارم ولی کمتر ..خیلی داغونم حالم گرفتس دعا کنید باردار باشم

2706