2733
2734
عنوان

کیا بچه شیر میدن؟

239 بازدید | 12 پست

میگن کسی که بچه شیر میده اون لحظه دعاش مستجابه خواهش میکنم. درحقم خواهری کنید اون لحظه شیرین زندگیتون منم دعا کنید که حامله بشم نمبینید ولی باور کنید دارم با اشک براتون مینویسم

تعداد رای : 1
نظرسنجی
1
1
100%
1
0
0%
خدای من "از بابت لطف بی کرانت که در حقم کردین بی نهایت سپاسگزارم "

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

چشم دعا میکنم گلم ان شاالله به حاجت دلت برسی

یه زن خوب همیشه کنارت میمونه!!!!!!مهم نیس چقد بهش دروغ بگی😒😒😒😒بهش خیانت کنی😒😒😒😒😒یا دورش بزنی!!!!!!😒😒😒😒فقط نکته ای که هس اون مامانته نه ما😂😂😂😂😂😂😂😂تموم شد بالاخره تموم شد😍😍😍😍😍من تونستم و خدا کمکم کرد هم طلاقمو گرفتم هم حضانت پسرم رو💪💪این شد معجزه برام و تاپیکی که قراربود بزنم هم زدم😍😍
2731

چشم عزیزممم

ان شاءالله ب حق این ماه عزیز سال دیگ این موقع نینی بغلته

حتما کلی وسایل از فرزند دلبندتون دارید که دیگه براتون کارایی نداره و فضایی از خونتون رو در برگرفته،براحتی میتونید اونهارو با ما به فروش برسونید..کافیه مارو در اینستاگرام دنبال کنید..nini__lazem@  

به حقِ شیرم و بچه شیر خوارم برای سبز شدنِ دامنِ شما و همه منتظرا دعا میکنم

شما هم برای دلم دعا کنید😍

اگه دیدی در جوابِ حرفت گفتم:شما حرفِ بعدت هم درسته،،،بدون حوصله حماقت و حرف بیخودت رو ندارم😉
2738

من الان دارم شیر میدم دیدم تاپیکتو اگه قابل باشم ایشالا که به حق این روزای عزیزم دامنت سبز بشه عزیزم 

گروه زرد تاپیک لاغری بامداد خمار قد 157 وزن فعلی 75 وزن هدف 60 من میتوانم