2733
2734
عنوان

چیکار کنم باز لعنتی پری اومد

392 بازدید | 36 پست

بچه ها این ماه فولیکول 22 23داشتم یعنی خیلی امیدوار بودم امپول سی اچرو زدم ولی ...

نگین باید بی خیال بشم واقعا نمیتونم

چی بخورم چیکار کنم تا تخمدانهام اسپرم رو قبول کنن؟

تعداد رای : 1
نظرسنجی
1
1
100%
2
0
0%
خدای من "از بابت لطف بی کرانت که در حقم کردین بی نهایت سپاسگزارم "

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2738
بیاین از تجربیاتتون بگین؟

هر روز خرما و شیر بخور صب ویتامین Eبخور اسید فولیک خارجی بخور چیپس و پفک و چیزای که روغن اشباع دارن رو حذف کن

یه صلوات برای سـلامـتی محمد سبحانم میفرستی😍اَللّهُــمَّ صَّــلِ عَــلَى مُحَمَّــدٍ وَ آلِ مُحَمَّــد وَ عَجِّــل فَرَجَهُــم تیکر تولد یک سالگی پسرمه(1398/8/21)

میوه هم زیاد بخور

یه صلوات برای سـلامـتی محمد سبحانم میفرستی😍اَللّهُــمَّ صَّــلِ عَــلَى مُحَمَّــدٍ وَ آلِ مُحَمَّــد وَ عَجِّــل فَرَجَهُــم تیکر تولد یک سالگی پسرمه(1398/8/21)
هر روز خرما و شیر بخور صب ویتامین Eبخور اسید فولیک خارجی بخور چیپس و پفک و چیزای که روغن اشباع دارن ...

ی ساله نه نوشابه نه تنقلات کلا حذف کردم نه ترشیجات 

قرص e قرص کیوتن که مثلا پیشرفته هستش مصرف میکنم اما انگار فایده نداره

خدای من "از بابت لطف بی کرانت که در حقم کردین بی نهایت سپاسگزارم "

قرص لتروزول و کلومفین خوردی؟چون دوتا تخمک سایز بالا داری میپرسم

خدایا بخاطر دسته گلی که بعد چهارسال بهم عطا کردی شکرگزارتم . هرچند نمیشه جای شکرشو بجا اورد 
ی ساله نه نوشابه نه تنقلات کلا حذف کردم نه ترشیجات  قرص e قرص کیوتن که مثلا پیشرفته هستش مصرف ...

نا امید نباش دوستم خدا بزرگه ایشالله بحق این ماه عزیز سال دیگه بچه ات بغلت باشه😍😍😍😍

2706