2726
عنوان

مامانا عذاب وجدان دارم پشیمونم مثل چی...

| مشاهده متن کامل بحث + 833 بازدید | 73 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

دختره..

حيف 

شكست عچقي خوردم😩😭

خدا بهتون ببخش انشالله هميشه سالم باشه

دختر ك شدم نه كسي مادرانه دختري ام را ب من گوشزد كرد،نه پدري عاشقانه محبتم ميكرد😭😭تنها و يك تنه دختري ام را ساليان سال به دوش كشيدم ،،،😓وقتي به سن دريافت عشق رسيدم كسي عاشقانه مرا نديد و نپرستيد 😭بعدها فهميدم دختر موجودي غريب روي زمين است😭😭دوست دارم دختري داشته باشم  بغلش كنم ببوسمش،نوازشش كنم،بپرستمش 😭😭😭😭😭😭 شايد از نسل من دختري خوشبختي هاي نداشته ام را جبران كند😭😭😭😭😭😭😭😭

كاش قبلش حداقل تو همين سايت سرچ كرده بودي

مث الان ك اومدي گفتي

برا اتفاق ب اين مهمي برا يك بچه دو ساله وقت ميذاشتي

يعني كي دنيا تموم ميشه    حالا ك چي مثلا مثال  امروز اعصابم خرده دلم ميخاد بزنم شل و پل تون كنم    
2728
کلی گریه کردم براش.. نمیدونه چقدر وابسته اش بود و بوسش میکرد شبا بش بدم؟

منم سه تا بچه مو تو همین سن گرفتم.اصلا زود نیست.تازه کارخوبی کردی چون هنوز هواگرم نشده که مریض بشه

مهمترین چیز دنیاخانوادمه💚💛💜💜💛💚

اشتباه نكن

سه ماه ديگه چيه اخه

همين فردا بهش صبر زرد بزن و خلاصش كن

چرا ميخاي بازي كني با بچه؟

دلت برا چي ميسوزه؟

برا اضطرابي ك بهش وارد ميشه نميسوزه؟!؟

يعني كي دنيا تموم ميشه    حالا ك چي مثلا مثال  امروز اعصابم خرده دلم ميخاد بزنم شل و پل تون كنم    

آخی عزیزم ..دختر بهش بده گناداره ..بزار ۲ سالش کامل شه بعد قط کن الان وقت داره هنوز 

وجدانا من یکی از ارزوهام بود یکی از بچه هام از خودم تغذیه کنه نشد ک نشد 

‏کلا نصیحت کردن کار اشتباهیه چون طرفت ناراحت میشه باید بذاری نابود که شد بری باهاش همدردی کنی، خوشش هم میاد 😊
منم با تلخ کردن موافقم به اصرار خانواده همسرم روزی که دو سال قمریش شد چسب زدم دیدم واااای دخترم چقد ...

آره راست میگی منم انارو دادم یس خوندم الان ک گفتی یادم افتاد چون دکتر گفت بگی اوخ شده زخم شده بچه غصه میخوره روحیش خراب میشه 

بش دادم خیلی گریه کردم چون روم حساسه تاحالا بش فکرنکرده بودم ک نباید ازین روش گرف رفتم ی کرمی زدم ...

خوب کاری کردی عزیزم..گناه داره طفلی مگه چقدر دل داره ک غصه بخوره.بگی تلخ شده دیگه غصه نمیخوره بدش میاد از مزه ش.بد هربار ک دید تلخه یه خوراکی ک دوس داره بهش بده ک از سرش بیفته.