2733
2734
عنوان

پریود۲۷،روزه و تموم شدن صبر من

172 بازدید | 11 پست

سلام خانما من برای بار اول  دیماه پریودم شانزده روز طول کشید رفتم دکتر ازمایش و سونو دادم ک گفت یه نوسان هورمونی قرص جلوگیری برای سه ماه نوشت برام ک تنظیم بشم از اول فروردین ک دیگه قرص نخوردم یه هفته پاک بودم یه هفته پریود 

تا سه اردیبهشت ک دوباره پریود شدم ولی تا الان پاکنشدم پیش چتدتا متخصص ررفتم دلروهای مختلفی دادن من جمله استروژن پروژسترون مفنامیک دانازول ترنسید و ویتامین کا ولی فقط نقدارش کم شده و قطع نشده اخرین راهم دوباره قرص جلوگیری بود ک چند روزه شروع کردم ولی قط نشده 

دکتر امروز میگه ب دارو مقاوم شدی روز ب روز دارم کسل تر و ضعیف تر میشم اگه تجربه ای دارید خواهش میکنم راهنمایی کتید 

عاجزانه التماس میکنم برام دعا کتید دلم خیلی گرفته

مهربونم میشه برای حل مشکلم ، یه صلوات بفرستی؟؟

عزيزم زخمى چيزى ندارى؟لكه بينى منم پير كرد😣

بگو ستاره دردانه                                            در انزواى رصدخانه                                         كدام كوزه شكست آنروز؟                                  كه با گذشتن نهصد سال                                 هنوز حلقه دستانش به دور گردن خيام است....
عزيزم زخمى چيزى ندارى؟لكه بينى منم پير كرد😣

نه کلپوسکوپی و بیوپسی دهانه ی رحم تو اسفند ماه شدم فقط یه کم التهاب بود ک دکتر گفت ربطی ب قاعدگی طولانیت نداره

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
نه کلپوسکوپی و بیوپسی دهانه ی رحم تو اسفند ماه شدم فقط یه کم التهاب بود ک دکتر گفت ربطی ب قاعدگی طول ...

نميدونم از چيه،دكتر واسه من آزمايش هورمونى نوشته اين ماه تو پريودم برم بدم اما مشكلى كه هست اينه كه اينقدر لكه بينى دارم نميدونم كدوم پريوده كدوم لكه بينى

بگو ستاره دردانه                                            در انزواى رصدخانه                                         كدام كوزه شكست آنروز؟                                  كه با گذشتن نهصد سال                                 هنوز حلقه دستانش به دور گردن خيام است....
شما همیشه لکه بینی داری  داروهم مصرف کردی؟؟؟

نه عزيزم،بهمن ماه سقط داشتم بعد از اون اينطورى شدم نميدونم چمه😣

نه عزيزم،بهمن ماه سقط داشتم بعد از اون اينطورى شدم نميدونم چمه😣

انشالا ک چیزی نیست عزیزم غصه نخور

کل ماه رو اکه بینی داری؟؟؟

انشالا ک چیزی نیست عزیزم غصه نخور کل ماه رو اکه بینی داری؟؟؟

مرسى عزيزم،نه گلم ولى دوتا هشت روز لك ميبينم با فاصله

2738
مرسى عزيزم،نه گلم ولى دوتا هشت روز لك ميبينم با فاصله

خیلی سخته درکت میکنم مخصوصا وفتی نی نی هم بخوای

دلواپسی بارداری بیشتر کلافه م میکته

خیلی سخته درکت میکنم مخصوصا وفتی نی نی هم بخوای دلواپسی بارداری بیشتر کلافه م میکته

انشالله حل ميشه واسه شمام،به زودى باردار ميشى عزيزم