2737
2734

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

من همسرم مغازه سیسمونی داره بهترین مارک AEG المانی هستش ولی قیمتش نسبت به بقیه مارکها گرونتره.. اما فریدولین ایرانی هستش و کیفیتش توی بقیه مارکها خیلی خوبه 

مارکای مختلفی هست ولی ماکه مغازه دار هستیم مشتریا از AEG و فریدولین و عرشیا و تویوتا خیلی خوب استقبال کردن

به چشای دورمون که اعتمادی نیست.. که رقــــــم  بزنن یا بهــــــم بزنن
2728
خشک کن هم داره ؟

بله فریدولین دوقولو و یک قلو سبد دارش جفتش خشک کن داره... بجز مدل تخممرغی دیگه همه ی مدلای فریدولین دوقولو داره حتی تمام اتومات هم داره 

2738
بله فریدولین دوقولو و یک قلو سبد دارش جفتش خشک کن داره... بجز مدل تخممرغی دیگه همه ی مدلای فریدولین ...

ببخشید خشک دارن 

یک قلوی فرویدلین چطوره کیفیتش؟ 

اونو نميدونم ،ولي بنظرم اگر مقدوره برات دوقلو بگير كاراييش خيلي بيشتر هست مخصوصا لباس بچه كه هم زياد كثيف ميشه وهم اينكه بيشتر احتياجه راحت ميندازي ميشوري از اونور هم ميندازي خشك كن دودقيقه لباس رو خشك تحويلت ميده 

اللهم صَل علي محمد وآل محمد

فقط اون مدل يك قلو سبد دارها اسمش خشك كن هست ولي فقط آب لباسرو ميگيره يه ذره واصلا خشك نميكنه خواهرم از اون سبد داراي يك قلو ولي مارك ديگه داره اصلا راضي نبود

اللهم صَل علي محمد وآل محمد
فقط اون مدل يك قلو سبد دارها اسمش خشك كن هست ولي فقط آب لباسرو ميگيره يه ذره واصلا خشك نميكنه خواهرم ...

ممنون عزیزم. لباسشوییم ۹ کیلویبه واقعا نمیصرفه بخوام هر روز روشنش کنم به خاطر دو تا تیکه لباس بچه

پسرم همه زندگیم
2706