2410
2553
خب بوی بدی میده چکار کنم؟ فقط با بوش مشکل دارم بهداشتمم کامل رعایت میکنم

این بو منشا درونی داره برید دنبالش مشکل درونی 

بدنتون حل کنید 

ترجیحا طب سنتی 

او را نه تنها دوست داشتم                                                      بلکه همه ذرات تنم                                                                او را میخاست  

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

من یکبار انجام دادم سال پیش دردش خیلی کم بود به نظرم طبیعی بود دیگه اونقد درد.امسالم بعد اه رمضون میرم خیلی خوبه راحت شدم...همه راه هارو هم امتحان ردم...اسپری پودری ضد عرق مام سنگ مرداب هر چی بگی...اما زیر بغلم انقد عرق میکنه انگار ببخشید شاشیدی اون قسمت!حتی زمستونا عرق میکنم.میگن چندبار که بکنی عرق دیگه کم میشه کلا

خوب من،هنر عشق در پیوند تفاوت هاست و معجزه اش نادیده گرفتن کمبودها... زندگی ست دیگر...همیشه که همه رنگهایش جور نیست،همه سازهایش کوک نیست، باید یادگرفت با هر سازش رقصید،حتی با ناکوک ترین ناکوکش...اصلا رنگ و رقص و ساز و کوکش را فراموش کن! حواست باشد به این روزهایی که دیگر برنمی گردد،به فرصت هایی که مثل باد می آیند و می روند و همیشگی نیستند؛به این سالها که به سرعت برق گذشتند،به جوانی که رفت، میانسالی که می رود،حواست باشد به کوتاهی زندگی !                                                                               زندگی به همین آسانی می گذرد... 
2456
عرق متعارف بله اما یکی مثل من کل مانتوم خیس میشه مانع از حضور در اجتماع و پایین اومدن اعتمادبه   ...

دوستای گلم مام ِ  شُون بگیرین استفاده کنین عاااالیه...

منم ب طرز فجیحی عرق میکردم. ولی این مام خیلی خوبه هم ضد تعریقه هم ضد بو.

🍃🌻 عشقای من  یا لایک کنید یا ریپلای 🥀 با تشکر 😻💐
شما انجام دادی؟ عوارض ندارع؟ هزینش چقده؟

عوارض که هر عملی داره عوارضی تا حالا واسه من نداشته جز درمان نمیدونم شاید بلند مدت عوارض بده دیگه الان که واسه زیبایی همه میزنن اینکه درمانیه.پارسال 600 امسالم همون حدوده دیگه

خوب من،هنر عشق در پیوند تفاوت هاست و معجزه اش نادیده گرفتن کمبودها... زندگی ست دیگر...همیشه که همه رنگهایش جور نیست،همه سازهایش کوک نیست، باید یادگرفت با هر سازش رقصید،حتی با ناکوک ترین ناکوکش...اصلا رنگ و رقص و ساز و کوکش را فراموش کن! حواست باشد به این روزهایی که دیگر برنمی گردد،به فرصت هایی که مثل باد می آیند و می روند و همیشگی نیستند؛به این سالها که به سرعت برق گذشتند،به جوانی که رفت، میانسالی که می رود،حواست باشد به کوتاهی زندگی !                                                                               زندگی به همین آسانی می گذرد... 
2714
دوستای گلم مام ِ  شُون بگیرین استفاده کنین عاااالیه... منم ب طرز فجیحی عرق میکردم. ولی این مام ...

من همه اینارو امتحان کردم ولی نشد 😞😞😞واقعا در حد من مشکله باید اساسی درمان بشه.زینکم فقط بوی عرقو میگیره.

من فکر میکردم فقط من اینجوریم زیر بغل من بو نمیده البته قبلا بو میداد الان فقط خیس میشه خیلی خیلی خیس فکر کنم بوشم به خاطر  این از بین رفته که از اپیلیدی استفاده میکنم 

خدایا ممنونم به خاطر همه ی نعمت هایی که بهم دادی ومن قدرشونو نمیدونم 
پماد زینک؟

اوهوم

دوستای گلم مام ِ  شُون بگیرین استفاده کنین عاااالیه... منم ب طرز فجیحی عرق میکردم. ولی این مام ...

من شنیدم استفاده زیاد از مام اصلا خوب نیست باعث بروز کیست و یا توده هایی در سینه میشه  

من شنیدم استفاده زیاد از مام اصلا خوب نیست باعث بروز کیست و یا توده هایی در سینه میشه    

عه جدی؟ 😮🤔 خب پس زیاد استفاده نمیکنم...

من همه اینارو امتحان کردم ولی نشد 😞😞😞واقعا در حد من مشکله باید اساسی درمان بشه.زینکم فقط بوی عرقو ...

آخی... ایشالا ک درمون میشه. نگران نباش 😘

2706