2733
2734

بچه ها من نی نیم دنیا بیاد پیش کی ببرم از اول

میخوام نزدیکمون باشه

فرجامیم 

سمت رسالت اینا باشه م خوبه

دکتر خوب میخواما

ای خوش از تن کوچ کردن خانه در جان داشتن💞                                                روی مانند پرررررررررری از خلق پنهان داشتن💞

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728

دکتر رویین تن شهریاری فرجام نرسیده به فلکه دوم

خدایا بی نهایت شکرت 🥰ممنون که بارها تو زندگیم بغلم کردی🥰هر وقت صدات زدم بازم مثل همیشه آغوشتو دریغ نکن🤗 و محکم تر از قبل بغلم کن😍 بحق بسم الله الرحم الرحمن الرحیم 😍یا الرحم الراحمین💞
ما میبریم دکتر فرخانی بیمارستان الغدیر وبیمارستان علی اصغر 

بیمارستانا خیلی معطل میکنن

اتفاقا الغدیر بغل خونمونه یه ربع راهه ولی علاف میشه ادم

ای خوش از تن کوچ کردن خانه در جان داشتن💞                                                روی مانند پرررررررررری از خلق پنهان داشتن💞
2738
بیمارستانا خیلی معطل میکنن اتفاقا الغدیر بغل خونمونه یه ربع راهه ولی علاف میشه ادم

نه اصلا معطل نمیشی چون اطفالش خلوته وعلی اصغر که از ما دوره ولی رسیدگیشون عالیه 3بار بچم اونجا بستری شده فقط مال اطفاله

دکتر شاهرخ شابزاز تو درمانگاه قدس هست صبا. عصرا هم مطب داره تو شمال تهران. درمانگاه قدس تو شرق هستش. ایستگاه بی آرتی های سبلان میشه. دکتر سالخورده و با تجربه ای هست

خدا کنار ماست🌸
دکتر شاهرخ شابزاز تو درمانگاه قدس هست صبا. عصرا هم مطب داره تو شمال تهران. درمانگاه قدس تو شرق هستش. ...

خیلی دوره سبلان به ما

ما فرجامیم اخه

دکتر ریحانه مرتضی زاده، مطبشون نارمک هستش، خیلی خیلی خیلی با وجدان و دقیق و علمی هستش، هر دفعه دخترم رو یکساعت معاینه ی دقیق می کنن و بسیار مهربون و با حوصله تمام سوالات رو جواب می دن

شماره مطبشون: ۷۷۴۵۷۷۰۶