2726

خانما اومدم آز بدم ساعت هفت جوابم حاضره خودم امید ندارم علائم دارم ولی امید نه!؟پنج روز عقب زدم

میشه برای سلامتی نی نیم ی صلوات بفرستید ممنون🙌🙌

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

انشاالله بارداری،،منم یک هزارم درصد امید نداشتم ولی شد

خدایا هزاران بار شُکر...بابت فرشته ای که تو زندگیم آوردی...پسرم آرزوی برآورده شده ی منه...خدایا به حق خداییت قسمت میدم پسرم همیشه سالم و تندرست و خوشبخت باشه و به همه ی منتظرا هم یه بچه ی سالم بده👪

واای خیلی استرس دارم همش گلاب بروتون باید برم سرویش پنج روز عقب زدم حالت تهوع و کمردرد هم دارم بی بی منفی بوده!خودم امید ندارم ولی حداقل تکلیفم روشن شه برم پروژسترون بزنم خسته شدم از استرس

هیچ جا نمیریم همینجا هستیم،،ما منتظر استارتر هستیم

خدایا هزاران بار شُکر...بابت فرشته ای که تو زندگیم آوردی...پسرم آرزوی برآورده شده ی منه...خدایا به حق خداییت قسمت میدم پسرم همیشه سالم و تندرست و خوشبخت باشه و به همه ی منتظرا هم یه بچه ی سالم بده👪
واای خیلی استرس دارم همش گلاب بروتون باید برم سرویش پنج روز عقب زدم حالت تهوع و کمردرد هم دارم بی بی ...

چندوقته اقدامی؟

به بی بی نمیشه امید داشت کلا ی علائمی داشتم که هم میتونم بگم هستم هم میتونم بگم نیستم گیجم گیج گیج

2706