2726
عنوان

خاطرات زایمان طبیعی من

| مشاهده متن کامل بحث + 1524 بازدید | 44 پست
دردش قابل تحمله مثل پریودی یکم بیشتر ولی یک نواخت نیست همش وسطش استراحته خیلی خوبه نگران نباش تو میت ...

واقعا قابل تحمله یا الکی میخوای منو دلداری بدی؟ اون درد شدیده چند ساعت طول میکشه؟

عشق اول همسرم  عشق دوم پسرم  
 سزارین خیلییی راحته و خوب🤗🤗🤗 منه خل طرفدار طبیعی بودم درد طبیعی رو کشیدم و سزارین شدم

منم طبیعی میخوایتم خنگ بودم همسرم اجازه نداد مجبورم کرد برم سزارین الان خیلی ازش ممنونم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

واقعا قابل تحمله یا الکی میخوای منو دلداری بدی؟ اون درد شدیده چند ساعت طول میکشه؟

اگه قابل تحمل نبود ک من مرده بودم تا حالا باور کن فراموش شدنی هم هست.از بستری شدنم تا زایمانم 3ساعت طول کشید

اوج دردم 1ساعت بود

2728
اگه قابل تحمل نبود ک من مرده بودم تا حالا باور کن فراموش شدنی هم هست.از بستری شدنم تا زایمانم 3ساعت ...

دور از جونت عزیزم.. خب 1 ساعت خوبه.. من طبیعی رو به سز ترجیح میدم.. دوس دارم بچم خودش بیاد تا اینکه من بخوام زودتر بیارمش بیرون.. ولی خیلی از دردش میترسم😥😥😥

عشق اول همسرم  عشق دوم پسرم  
پیاده روی خفیف از اول بارداری تا آخرش عاللللیه خیلی کمک میکنه راحت زایمان کنی

شما طول بارداری پیاده روی داشتی؟کدوم بیمارستان اهواز بودی؟دردها باید هر چند دقیقه یکبار بشه که بریم بیمارستان؟ ممنون عزیزم

منم طبیعی میخوایتم خنگ بودم همسرم اجازه نداد مجبورم کرد برم سزارین الان خیلی ازش ممنونم

خوش به حالت

من به حرف همسرم و مامانم نکردم از اول برم سزارین😐

اینقدر که بد میگفتن از سزارین ترسبده بودم😒 ولی بعد دیدم چقدر راحتهههه

من باید قوی باشم ، مثل پرنده ای که باید پرواز کند ، مثل بارانی که باید ببارد ، مثل خورشیدی که باید بتابد ، مثل چشمه ای که باید بجوشد ، من باید قوی باشم و این باید یعنی انتخاب دیگری به جز قوی بودن و ادامه دادن ندارم🥺🥺🥺 امضای قبلی رو حیفم اومد پاک کنم🤭🤭👈👈👈صبور باش ... هم حکمت را میفهمی...هم قسمت را میچشی... هم معجره را میبینی....😊خاطره زایمان من😊

منم دلم میخواست طبیعی زایمان کنم

پیاده رویی و ورزش هم میکردم ولی قسمت نبود

مجبور شدم سزارین کنم

ناراضی نیستم ولی هنوزم اگه زمان برگرده بازم دلم میخواد طبیعی زایمان کنم

2706