2737
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

یک شربت روغن ماهی و امگا 3 هست به نام شربت آکوامارین ترکیبی از روغن ماهی، روغن کبد ماهی و امگا3 هستش که می‌تونه برای بچه ها خیلی عالی باشه.

ساخت شرکت ویتابیوتیکس انگلستان هست که تقریبا بهترین مارک موجود هست.

هم در دوران بارداری میتونید مصرف کنید که هوش بچه زیاد بشه و هم به خود بچه میتونید بدید.

برید توی سایت درمانگیاه خواصشو بخونید ضمنا برایخرید شربت روغن ماهی هم میتونید از لینک زیر اقدام کنید.

https://darmangiah.com/product/روغن-ماهی-برای-کودکان-پوست-آکوامارین-ا/

2731

با سلام

امگا 3 نقش مهمی در حفظ سلامت و بهبود عملکرد عمومی بدن دارد و همینطور باعث رشد قوای ذهنی و جسمی در کودکان و نوجوانان می شود. در شربت امگا 3 مارینوکس ویتامین هایی مانند A ،E و D3 وجود دارد که در بهبود علائم مربوط به آسم و بهبود عملکرد ذهنی موثر است. 

عزیزم شما شربت امگا ۳رو خریدی نتیجه داد؟

خیر خانمی نخریدم 

با دکترش صحبت کردم میگفت که اگه بچت بد غذاس بهش نده .بوی ماهی میده و نمیخوره

منم نخریدم بجاش ماهی و میگو میدادم.چاره چیه

2738

من پسرم تا ۲۰ماهگی هیچ حرفی نمیزد....امگا۳ تحت لیسانس خریدم....یک ماه خورد ...دیدم سعیش برای حرف زدن بیشتر شد.....امگای نوتریژن گرفتم ۲۶۰تومن....کم کم کلمه گفت....الان دومین نوتریژنو که میخوام شروع کنم(قیمتش ۲۸۰ شده)....جملات بریده بریده میگه....بعضی کلماتو واضح تر میگه....ترانه های اسباب بازیاشو تقلید میکنه.....

فکر میکنم خوب بوده.....ظاهرا محدودیت استفاده هم نداره و تا نوجونیم میشه استفاده کنه

فقط سرچ میکردم به شربت افزایش قد نوتریژنم رسیدم....که امگا ۳ داره.........نمیدونم منظور از جفتش یکیه یا ازین به بعد افزایش قدشو بخرم....

اگه کسی اطلاعات داره ممنون میشم بامنم باشتراک بزاره

من پسرم تا ۲۰ماهگی هیچ حرفی نمیزد....امگا۳ تحت لیسانس خریدم....یک ماه خورد ...دیدم سعیش برای حرف زدن ...

سلام.عزیزم.دو شربت جدا از هم هستند.شربت نیتروژن افزایش قد وشربت نیتروژن امگا۳...من افزایش قدش یک دوره استفاده کردم.دیگران میگفتند قدش بلندتر شده.الان امگا۳تهیه کردم.دخترم یکسال و دوماهش هست.منم ۲۸۰خریدم.

من پسرم تا ۲۰ماهگی هیچ حرفی نمیزد....امگا۳ تحت لیسانس خریدم....یک ماه خورد ...دیدم سعیش برای حرف زدن ...

سلام ، ببخشید اینو میشه ازاد خرید یا باید دکتر بنویسه؟؟

خدایا شکرت بخاطر سلامتی بچه هام ،خدایا شکرت بخاطر سقف بالا سرمـ ،خدایا شکرت بخاطر همه چیز...تا ترس از دست دادن چیزیو تجربه نکنی ارزششو درک نمیکنی🌹 
2706