2733
2734
عنوان

افتادن سقف دهان نوزاد کسی اطلاعی داره

| مشاهده متن کامل بحث + 47217 بازدید | 30 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
ببخشید میتونم بپرسم این کار رو بالاخره انجام دادی ؟تاثیری داشت؟

من خودم انجام دادم اما ترسیدم زیاد فشار بدم. تغییری نکرد.

شیکترین و خوشقیمت ترینها رو واستون اوردم. فالو کنید تخفیف بگیرید پیجمه 👈  sarr_poosh@

یک سری چیزها هست فقط مختص طب پزشکی سنتی ایران باستان ما هست و علم جدید پزشکی تاییدش نمیکنه ولی مطئنا وجود داره چون تجربش کردیم،مثلا کسی که نافش میفته الان بره دکتر قطعا جراحیش میکنن ولی طب سنتی بدون جراحی درمانش میکنه،افتادن سقف دهان همین تو بعضی نوزادان اتفاق میفته مثل سینه ی مادر و نگرفتن شیشه شیر نگرفتن گریه و بیتابی موقع خوردن شیر با صدا شیر خوردن،عوارضشم تب و بیحالی و گریه ی مداوم کودک هستش،تول هم همینطوره من خودم کودک که بودم تا سن ۵،۶ سالگی درگیر این ماجرا بودم تب میکردم و بشدت بیمار میشدم،به طب ایرانی سنتیمون باور کامل داشته باشید چون در گذشته و حال ما جزو برترین های دنیا بودیم

2738
دوستان لطفا اگه بلدین بهم یاد بدین‌که چکار کنم. نمیخوام ببرمش دکتر الکی الکی بهش دارو بدن.

عزیزم بچتون کامش درست شد اون موقع.من اب دهنش زیاده.سه ماه ده روزشه.قطره میخوره بیشنرشون میریزه بیرون.شیر میخوره ولی صدا از خودش تولید میکنه.هی نق نق نق ی چیری شبیه این.شیرخشکیه.باشیشه میخوره

عزیزم بچتون کامش درست شد اون موقع.من اب دهنش زیاده.سه ماه ده روزشه.قطره میخوره بیشنرشون میریزه بیرون ...

اره دوستم. خودش خوب شد. من کاری نکردم. بنظرم کودک شما مشکلی نداره و کاملا طبیعیه. ولی بتونی با پزشک مشورت کنی بهتره

شیکترین و خوشقیمت ترینها رو واستون اوردم. فالو کنید تخفیف بگیرید پیجمه 👈  sarr_poosh@
اره دوستم. خودش خوب شد. من کاری نکردم. بنظرم کودک شما مشکلی نداره و کاملا طبیعیه. ولی بتونی با پزشک ...

مرسی عزیزم.احسای میکنم از تو گهواره برش داشتم داره بهتر میشه.اونجا جاش تنگ بود فشار رو سرش بود.ممنونم ک پاسخ دادی

سلام اسی 

بچه ی منم دوماهشه و تقریبا از دوهفته پیش علایمی که شما گفتی رو داره پیش دکتر بردم میگن ریفلاکس داره ولی داروها تاثیری نکرده 

شما بالاخره چیکار کردی تحت نظر دکتر بودی ؟؟ چطور شیرخوردنش درست شد؟؟

خیلی نگرانم خواهشا اگه راهنمایی ای داری ممنون میشم بگی

ت 

2706