2733
2734
عنوان

تجربه ی بارداری

| مشاهده متن کامل بحث + 363 بازدید | 33 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ای جانم عزییییزم 😍😍😍 خداروشکر... 😍😍😍 منم ب اجابت دعا زیر بارون اعتقاد دارم... چندین سال پیش ...

فدات عزیزم

دعا میکنم خدا یه نینی ناز بهت بده که واقعا این انتظار کشیدن خیلی سخته

چشم دنیا بشود کور، تو مستانه برقص...
2731
عزیزم خودت نمیدونستی که عفونت داری؟ شرمنده این سوالو اینجا میپرسم من چندوقته خیییییلی زیاد ترشح دار ...

نه عزیزم نمیدونستم

نه ترشح داشتم نه سوزش نه هیچی

اما پاپ اسمیر که کردم عفونت نشون داد

2738

دعا کن برام که از زندگیم خسته شدم.پرولاکتینت چقد طول داد خوب شدی

امضامو تا اخر بخون................... برای سلامتی نی نیم صلوات بفرست خاهری شوهرم کارجدیدی راه انداخته دعاکنید کاربارش راه بیفته خیلی دلشسکتم دعام کنید حضرت زهرا ضامن زندگیتون 
دعا کن برام که از زندگیم خسته شدم.پرولاکتینت چقد طول داد خوب شدی

توکل کن به خدا اصلا نا امید نباش

ماه اول که بهم قرص داد باز واسه دو ماه بعد آزمایش نوشت که پرولاکتین اومده بود پایین اما هنوز رو مرز بود که باز قرص داد اما دیگه آزمایش ننوشت ولی احتمالا اومده بوده پایین

توکل کن به خدا اصلا نا امید نباش ماه اول که بهم قرص داد باز واسه دو ماه بعد آزمایش نوشت که پرولاکتی ...

پرولاکتینت چند بود!؟

امضامو تا اخر بخون................... برای سلامتی نی نیم صلوات بفرست خاهری شوهرم کارجدیدی راه انداخته دعاکنید کاربارش راه بیفته خیلی دلشسکتم دعام کنید حضرت زهرا ضامن زندگیتون 
سلام لبخند جون خوبي يادمه چند وقت پيش بهم يه دلداري حسابي دادي بهت گفتم من ماه پيش اقدام داشتم يه ش ...

سلام قربونت برم، ممنون، تو خوبی؟ 😍 آره منم یادمه 😘❤😘❤

عزیزدلم بعضی وقتا هرروز اقدام میکنی اما هیچ نتیجه ای نمیگیری، اما ی بار   ی نفر خیلی هول هولکی نزدیکی میکنه و اصلانم حواسش نیست؛ می بینی همون میگیره و حامله میشه. هرگز از رحمت خدا ناامید نشو. خدا غیرممکن ترین چیزها رو ممکن میکنه. شاید فعلاً ب صلاحمون نیست باردار شیم. ما ک از حکمتش خبر نداریم ببینیم چیه. بعضی اوقات زورکی نباید ی چیزیو از خدا بخوایم. بگیم خدایا هر موقع خودت صلاح دونستی ی نی نی خوب و سالم و صالح تو دلمون بذار. اینطوری بهتره ب نظرم ☺ حالا گلم صبر کن تا ۳۰ اُم سیکلت برسه. اگه پری نیومد چند روز بعدش بی بی چک بزن مشخص میشه ک بارداری یا نه 😍 بازم میگم هرگز ناامید نباش

🍃🌻 عشقای من  یا لایک کنید یا ریپلای 🥀 با تشکر 😻💐
فدات عزیزم دعا میکنم خدا یه نینی ناز بهت بده که واقعا این انتظار کشیدن خیلی سخته

خدانکنه 😘❤

ممنون بابت دعای خیرت عشقم ❤ آره خیلی زیاد... 😔

🍃🌻 عشقای من  یا لایک کنید یا ریپلای 🥀 با تشکر 😻💐
2706