2410
2553
عنوان

تجربه ی بارداری

363 بازدید | 33 پست

۶ ماه از عروسیم گذشته بود که تصمیم گرفتم آماده بشم برای بارداری.رفتم دکتر و برام آزمایش و سونوگرافی نوشت و همینطور برای شوشو.این روزها خیلی خوشحال بودم چون فکر میکردم خیلی زود قرار مامان بشم.اما چشمتون روز بد نبینه وقتی جوابا رو بردم پیش دکتر گفت تنبلی داری عفونت داری پرولاکتینتم بالاست انگار دنیا رو سرم خراب شد فقط خدا را شکر شوهرم مشکلی نداشت..

خلاصه دکتر  شروع کرد به دادن دارو برای عفونت و پرولاکتین و در کنارشم قرص کلومیفن داد که ماه اول پریود شدم و با کلی گریه رفتم پیش دکتر ماه دوم لتروزول داد که پریود نشدم و بعد از عقب انداختن با خوشحالی رفتم بتا دادم که منفی بودا داغون شدم تازه رفتم دکتر آمپول داد تا بعد از ۲ هفته پریود شدم ماه سوم دوباره کلومیفن داد که بازم پریود شدم دیگه نا امید و خسته بودم ماه چهارم باز کلومیفن داد و من باز پریود شدم که وقتی رفتم پیش دکتر دیگه گفت عکس رنگی اما به خاطر ترشحات عجیب غریبی که داشتم برام بتا نوشت که با کمال ناباوری مشکوک بود وااااای هی بتا پشت بتا و بتا خیلی بد بالا میرفت و سونو پست سونو که چیزی نمیدیدن خلاصه بعد از ۶ بار بتا و ۴ بار سونو کوچولوی من با ضربان قلب توی لوله چپ دیده شد..۵ هفته و ۶ روز داشت..

روزای خیلی بدی بود جراحی شدم درد کشیدم روحیم داغون شد

بعد از این همه سختی باردار شدم و اون هم خارج از رحمی...

کلی ضرر مادی و معنوی خوردیم همه داغون شدیم..

دیگه گذشت این روزا و دکتر گفت ۴۰ روز جلوگیری و بعد دوباره اقدام کن و این بار یک ماه و نیم بعد از عملم به طور طبیعی باردار شدم و توی سونو هم همه چیز خوب بود..

یادتون باشه فقط توکل کنید به خدا

من با اون همه دارو هیچی به هیچی اما این بار طبیعی

این ماه اصفهان خیلی غیر قابل باور بارون زیاد اومد و من هر بار با چشم گریون زیر بارون فقط دعا کردم و خدا جوابما داد.. :)

چشم دنیا بشود کور، تو مستانه برقص...

عزيزم واس من دعا كن خعلي دلم بچه  ميخواد اما هنوز خداهمچين نعمتي ب منو همسرم نداده و خعلي هم رنج ميبرم از مادرنشدن 

واسم خعلي دعا كن لططططفا😢😢😢😔😔😔كه ي بارداري سالم و راحت داشت هباشم

♥️♥️♥️

مبارک باشه

ولی دکترت خیلی ناشی بوده فکرکنم همه میگن سن زیر30سال 1سال اقدام کنن اگه مشکل داشتن داروبراشون شروع میکنن براشماکلومفین ولترزول وامپول راپشت سرهم داده

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456

مباااااارک باشه عزیزم امیدوارم بسلامتی بدنیا بیاد  

🌷دلم برای خانه ی پدری ام تنگ شده• جایی که شیطنت هایم خریدار دارد .• جایی که همه چیز برای حالِ خوب داشتن فراهم است ...• جایی که همیشه در آن بچه ام ، و بچگی کردنم جرم نیست،که اگر ناز کنم .. پدر و مادرم، می خندند ، و نوازشم می کنند.• جایی که خوش طعم ترین غذاها وجود دارد..و هرچه خواستی نمی گویند خودت آماده کن !همه چیز بدونِ هیچ منتی مهیاست • آنجا که حتی مزه ی نان و ماستش هزار بار از پیتزا پپرونیِ بالای شهرِ اینجا بهتر است ...•  جایی که هر صبح ، بوی عطر گلدان های مادر مشام را می نوازد و صدایِ غُل غلِ سماورش ، حالِ آدم را جا می آورد • جایی که خواب های از سرِ صبح تا لنگ ظهر ؛ عجیب ، در آن می چسبد • که اگر آدم از سردیِ اولِ صبح ها چنبره زد ، کسی هست که با تمامِ عشق ، پتو رویش بیاندازد..و خوابِ شبها ، هیچ نگرانی و ترسی ندارد. جایی که تماشای برنامه کودک از نوع نوستالژی ، بیشتر از نوشیدنی های انرژی زا ، به آدم انرژی می دهد• آنجا که جنسِ قربان صدقه هایش فرق داد!من دلم همین گوشه از دنیا را تا ابد میخواهد.کنارِ پدر و مادری که از لبخندشان ؛تمام باورهایِ مرده ام جان بگیرند !🌷

ای جانم عزییییزم 😍😍😍

خداروشکر... 😍😍😍

منم ب اجابت دعا زیر بارون اعتقاد دارم...

چندین سال پیش ی بار  زیر بارون از خدا ی چیزی خواستم بهم داد. ولی دیگه موفق نشدم برم زیر بارون دعا کنم برای بچه دار شدنم... 😔 خیلی سخته انتظار و عذاب کشیدن.

🍃🌻 عشقای من  یا لایک کنید یا ریپلای 🥀 با تشکر 😻💐
عزيزم واس من دعا كن خعلي دلم بچه  ميخواد اما هنوز خداهمچين نعمتي ب منو همسرم نداده و خعلي هم رن ...

عزیزم نگران نباش فقط به خدا توکل کن و آروم باش اصلا استرس نداشته همه چیز خوب پیش میره

2714
مبارک باشه ولی دکترت خیلی ناشی بوده فکرکنم همه میگن سن زیر30سال 1سال اقدام کنن اگه مشکل داشتن داروب ...

والا نمیدونم اما دکترم تا دید تنبلی دارم شروع به دارو دادن کرد 

منم خيلي زيربارون دعاکردم که تاعيدفطرمنم حاجتموبگيرم که سال تحويل 98عشقموبغل کنم    

حتما حاجتتو میگیری انشاالله خدا یه نی نی سالم و صالح پاک بهت بده

ای جانم عزییییزم 😍😍😍 خداروشکر... 😍😍😍 منم ب اجابت دعا زیر بارون اعتقاد دارم... چندین سال پیش ...

سلام لبخند جون خوبي يادمه چند وقت پيش بهم يه دلداري حسابي دادي

بهت گفتم من ماه پيش اقدام داشتم يه شب در ميون نشد
سيكلام هميشه٣٠ روزه بود اما ماه پيش ك اقدام كردم ٢٥ سيكلم پري شدم
اين ماهم فقط دو بار روزاي ١٢-١٤ اقدام داشتم
اصلا نميدونم اميدي هست يا نه؟؟؟😢😢😢
حالا سوالم اينه اين ماه موعدم ميشه ٢٥ سيكلم يا تا ٣٠ صبر كنم؟

2706