2733
2734
عنوان

باردارا و مامانای گل بیاید

79 بازدید | 15 پست

من هفته۳۳ هستم و ۱۶ کیلو وزن اضافه کردم😥

این ۶ هفته باقی مونده رو نمیخوام وزن اضافه کنم

اگه رژیم بگیرم ضرر داره؟

وزنم الان ۹۸ هستش

خدایا همه ی بچه هارو از نعمت امنیت ، سلامت و خانواده ای سالم بهرمند ساز  

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

یه رژیم اصولی بگیر.. مثلا مطلقا از چربی استفاده نکن.. سیب زمینی سرخ کرده. ماکارانی و برنج و انواع شیرینی جات رو حذف کن.. ولی رژیمت طوری نباشه که گرسنگی بکشی و بچت وزن نگیره

عشق اول همسرم  عشق دوم پسرم  
2731

اشکال نداره عزیزم مت بارداری قبلیم شدم ۱۰۲کیلو ولی بعدشیردهی خیلی لاغرشدم رژیم نگیرچون الان بچه بایدوزن بگیره وخودتم برای زایمان جون داشته باشی

هرکسی روممکنه ببخشم ولی اونایی که نزاشتن جوونی کنم وتواوج جوونی کاری کردن که دلم پیرشه روهیچوقت نمیبخشم...!
وزن بالا احتمال داره مسمومیت بارداری بگیری.. غذاهات رو حتما کم چرب و بیشتر بخار پز استفاده کن.. فشار ...

خيلي م نيست تا بيست كيلو شكم اول گير نميدن دكترا

....!هیچ کس احساسم را نفهمید. ..!
2738
وزن بالا احتمال داره مسمومیت بارداری بگیری.. غذاهات رو حتما کم چرب و بیشتر بخار پز استفاده کن.. فشار ...

فشارم ۱۰ ۱۱ هستش . دفع پروتیینو نمیدونم اما دکتر ک ج آزمایشمو دید گفت همه چی نرماله

اشکال نداره عزیزم مت بارداری قبلیم شدم ۱۰۲کیلو ولی بعدشیردهی خیلی لاغرشدم رژیم نگیرچون الان بچه باید ...

واقعا؟ من ک افسرده شدم 

هرروز صبح ک میرم رو ترازو ۵۰۰ گرم بیشتر میشم خیلی سریع دارم وزن میگیرم

یه رژیم اصولی بگیر.. مثلا مطلقا از چربی استفاده نکن.. سیب زمینی سرخ کرده. ماکارانی و برنج و انواع شی ...

وای میدونم انقدر ک برنج میخورم اینجوری میشه با چیز دیگه چجوری سیر بشم آخه

واقعا؟ من ک افسرده شدم  هرروز صبح ک میرم رو ترازو ۵۰۰ گرم بیشتر میشم خیلی سریع دارم وزن میگیرم

آره شدم شصت کیلو.اشکال نداره بیخیال فوقش تاآخرش اندازه من بشی

هرکسی روممکنه ببخشم ولی اونایی که نزاشتن جوونی کنم وتواوج جوونی کاری کردن که دلم پیرشه روهیچوقت نمیبخشم...!
2706