2733
2734
عنوان

تاپیک جامع کتاب خوانی.📚

| مشاهده متن کامل بحث + 1461 بازدید | 140 پست

دوستان 

کتاب “در آغوش نور” نوشته‌ی “بتی جِی ایدی” رو خیلی توصیه می‌کنم. خیلی.

موضوعش هم راجع به مرگ و این هاست. بسیار عالیه. 

من خودم متن اصلیش رو خوندم، نمیدونم کدوم انتشارات ترجمه کرده، فکر می‌کنم توی اینترنت سرچ کنید بیاد براتون.

آرام آرام پیش برو...این سوی سن و سال خبری نیست جانِ مادر.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

میشه درباره ی بیشعوری و بوف کور یکم توضیح بدین؟

شیر و خیار �🥒🥒🥒🥒🥛🥛🥛🥛🥛    اینم امضای ی مامان خیلی نگران ک واسه اینکه بچم شیر و با ی خیار همزمان خورد ۴ تا تاپیک زدم و همه میگفتن قَضیه شیر و خیار چیه🙃اینو امضام کردم ک یادم نره چقد واسش زحمت کشیدم و اگ روزی نبودم دخترم با خوندن اینا بدونه ک چقد دوسش داشتم و همیشه نگرانش بودم...دختر نازم خیلی مامان دوست داره توام بزرگ شدی منو دوس داشته باش و اگ هزاربار گنجشک نشون دادم و گفتم این چیه بگو گنجشک گنجشک گنجشک همونجور  ک من حاضرم ۱۰۰۰بار تاپیک شیر و خیار بزنم ولی کاریت نشه.😢😢😢😢
2728

ممنون از تاپیک زیباتون

ﻣﺎﻫﻴﺎﻥ ﺍﺯ ﺁﺷﻮﺏ ﺩﺭﻳﺎ به خدا ﺷﻜﺎﻳﺖ ﺑﺮﺩﻧﺪ، ﺩﺭﻳﺎ ﺁﺭﺍﻡ ﺷﺪ ﻭ ﺁﻧﻬﺎ ﺻﻴﺪ ﺗﻮﺭ ﺻﻴﺎﺩﺍﻥ ﺷﺪﻧﺪ. ﺁﺷﻮﺑﻬﺎﻱ ﺯﻧﺪﮔﻲ ﺣﻜﻤﺖ ﺧﺪﺍﺳﺖ. ﺍﺯ ﺧﺪﺍ ﺩﻝ ﺁﺭﺍﻡ ﺑﺨﻮﺍﻫﻴﻢ ﻧﻪ ﺩﺭﻳﺎﻱ ﺁﺭام.
سلام کتاب استاد عشق زندگینامه پروفسور حسابی هست خیلی جالبه و انگیزه میده

منم خیلی دوستشدارم البته بعضیها گفته بودن نویسنده که پسر پرفسور حسابی هست اغراق کرده در بیان زندگی پدرش

الهی همۀ مردایی که تو نی نی سایت خانومن پریود بشن!!
عزیزم چه تاپیک خوبی. ما تو خونه مون بجای گنجه و بوفه کریستال ؛ کتابخانه بزرگ داریم اونم تو هال پذیرا ...

منم بوفه رو تبدیل کردم ب کتابخونه 😃

مورد علاقه هام:یوگاو مدیتیشن🧘‍♀️کتاب📚کوهنوردی🏔پیاده روی با ی دوست👭صدای هو هوی بادوبارون و رعد وبرق🌩🌧طبیعت بعداز زدن بارون🏕طلوع و غروب خورشید🌄🌅صدای جغد و کلاغ و جیرجیرک و پارس سگ و صدای الاغ و زنگوله ی گله🦗🐩🦉🐦‍⬛بوی گل و چمن و درخت🌹🌳بوی قهوه☕️راه رفتن بدون کفش وجوراب روی چمن🦶🦶دلخوشیا کم نیستن کافیه با دقت بهشون فکر کنیم و اهمیت بدیم و ببینیم🧚‍♀️
2738

🖍️🖍️🖍️🖍️🖍️🖍️🖍️🖍️🖍️🖍️🖍️🖍️🖍️🖍️🖍️

نام کتاب : حل مشکل (آموزش یکی از مهارت های زندگی زندگی) 

به قلم دکتر سید مهدی صمیمی اردستانی 🖋️ 

جلد کتاب:

صفحاتی از کتاب:

#اهدای‌عضو_اهدای‌زندگی. 
سلام من تو سرچهای سایت تاپیکو دیدم بیاین راهش بندازیم دوباره😍😂.  هستی استارتر یا از سایت رف ...

@یکدانه_هسدم  

@ماه_مغرور  

@اووکادوشونم  

@13narges64  

اگه کتابی میدونید اینجا بگید که تاپیک بیاد تو بروز شده ها و همه ببینن

#اهدای‌عضو_اهدای‌زندگی. 

ممنون از دعوتت، کتاب های که این اواخر خوندم رو میذارم جالب بودن

تاریخ جامع ادیان اثر جان بایر ناس

همه چیز، همه جیز اثر نیکولایون یکی از کتاب های پرفروش جهانی بوده پیشنهاد میکنم بقیه اثارش رو هم بخونید

کشتی نوعروسان اثر جوجو مویز این بانو هم قلم زیبایی داره کتاباش رو خیلی دوست دارم

جین استین که عاااشقشم یکی از ارزوهام ابن بود که بیشتر عمر میکرد 

غرض رنجیدن ما بود از دنیا... حاصل شد.......خدایااز سقف اتاقم یاد تو میچکد باران بند بیاید از این خانه می روم🌻
@یکدانه_هسدم   @ماه_مغرور   @اووکادوشونم   @13narges64   اگه کتاب ...

مرسی از لطفت عزیزم😍

اگر کتاب هایی در زمینه ی خودشناسی و موفقیت و انگیزه و... باشه من واقعا وین دایر رو دوست دارم که کتاب های مختلفی در این زمینه ها داره مثل ندای درون

و برای کتاب های داستانی هم در زمینه ی معمایی و ماجراجویی و جنایی آگاتا کریستی واقعا عالی هست منم خیلی دوسش دارم

من آن ماه مغرورم که هیچ پلنگی را یارای رسیدنم نیست...
سلام من تو سرچهای سایت تاپیکو دیدم بیاین راهش بندازیم دوباره😍😂.  هستی استارتر یا از سایت رف ...

@eror404  

@شکلات_فرانسوی  

@_fatemeh_1d_  

@hasti073  

خوشحال میشم پیام بدید که بره تو بروز شده ها و ادامه پیدا کنه

#اهدای‌عضو_اهدای‌زندگی. 

@مارگارتااا  

@میتی_کمان_بانو  

@_delnaz_  

@______negar______  

خوشحال میشم پیام بدید که بره تو بروز شده ها و ادامه پیدا کنه

#اهدای‌عضو_اهدای‌زندگی. 
2706