2733
2734
عنوان

ورم بارداری😣😣

128 بازدید | 14 پست

خانما ورم بارداری چطوره؟ من خیلی کم تحرکم کم کم دارم شبیه مبل و تختمون میشم😁 از اول بارداریم صد گرم وزنم نرفته بالا، هیچ تغییریم نکردم جز شکمم که قمبلی اومده جلو، ولی میترسم با بی تحرکیم ورم بارداری بگیرم، میشه بگید واقعا ورم میکنم؟😥😥 چیکار کنم همش خستمو خوابم میاد انگار دارو بیهوشی زدن بهم

ورم بارداری ماه اخر میاد سراغ ادم 

اگه فشارت هم بالا باشه ورم میکنی

مواظب فشار باش

خداوندا به کدامین ثواب مرا لایق زیباترین احساس، بزرگترین نعمت و با شکوه ترین لحظات دانستی...خداوندا بگذار در این احساس زیبا بمانم، بگذار شاهد تولد دوباره خویش باشم... بگذار آرام باشم، به کدامین ثواب مرا اینگونه عاشق کردی... فاش میگویم این حس را تاکنون لمس نکرده بودم...اینگونه عاشقی کردن را خودت به من آموختی احساس خودت به تمام بنده هایت...آری حس مادری را میگویم 😊😊❤❤

اره چرا ک نه،منم مث توبودم،اصلا پیاده روی نداشتم،از شش ماهگی ورم کردم البته فقط از شکم ب پایین،وحشتناک بود وحشتناک😭😭😭اصلا ب صورتم نمیخورد حامله باشم اما پاها😓😓😓😓😓توروخدا برو پیاده روی

❤❤❤

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2731
اره چرا ک نه،منم مث توبودم،اصلا پیاده روی نداشتم،از شش ماهگی ورم کردم البته فقط از شکم ب پایین،وحشتن ...

عزیزم‌من هفته پنجم بارداریم شما تجربش رو داشتی تو هفته های اول حتما باید به پهلو خوابید یا مهم نیست؟

اره چرا ک نه،منم مث توبودم،اصلا پیاده روی نداشتم،از شش ماهگی ورم کردم البته فقط از شکم ب پایین،وحشتن ...

واقعا؟ چطور؟ مثلا پاهات بزرگ شده بود؟😮😮 خونمون طبقه ۴ بدون اسانسوره تا برم پایین خسته میشم تو خونه ۶۰ متریم که سرم گیج میره بیامو برم، ای خدا😭😭😭

عزیزم‌من هفته پنجم بارداریم شما تجربش رو داشتی تو هفته های اول حتما باید به پهلو خوابید یا مهم نیست؟

مهم نیست فقط به شکم نخواب و سعی کن به پشت خوابیدنو کم کم ترک کنی چون هرچی دیر تر ترکش کنی سخت ترت میشه، از هر دو سه بار که دلت میخواد به پشت دراز بکشی یه بارشو دراز بکش اینطوری عادت میکنی به پهلو بخوابی

2738
خواهش میکنم گلم، یکی دوماه دیگم حس کردی فشار رو زانو هاته موقع خواب یه بالش یا کوسن بذار بین زانوهات

من الان اصلا حالت تهوع ندارم این طبیعیه؟

ببخش عزیزم زیاد سوال میپرسم تجربه ندارم

من الان اصلا حالت تهوع ندارم این طبیعیه؟ ببخش عزیزم زیاد سوال میپرسم تجربه ندارم

اشکال نداره هر سوالی داری بپرس حتما بلد باشم ج میدم، بله طبیعیه، حالت تهوع معمولا از هفته ۶ شروع و تا اخر سه ماهگی ادامه داره، البته خیلیا کلا حالت تهوع ندارن بعضیام خیلی شدیده که کارشون به بیمارستان میکشه هردو طبیعیه، ایشالا شمااز گروه اول باشی

اشکال نداره هر سوالی داری بپرس حتما بلد باشم ج میدم، بله طبیعیه، حالت تهوع معمولا از هفته ۶ شروع و ت ...

سه چهار روزه فهمیدم حاملم خیلی استرس دارم سنو دادم فعلا ساک حاملگی هم دیده نشده ولی دکتر گفت جای نگرانی نیست زوده اما من خودم زیاد فکر و خیال میکنم منتظرم زودتر هفته هشت بیاد برم سنوگرافی امیدوارم قلب تشکیل شده باشه

سه چهار روزه فهمیدم حاملم خیلی استرس دارم سنو دادم فعلا ساک حاملگی هم دیده نشده ولی دکتر گفت جای نگر ...

تبریک میگم😘عزیزم من تو ۵هفتگیمم ساکو ندیدن، دکتر سونو گرافیه گفت باردار نیستی خودتم‌سرکار نذار، دکتر خودمم گفت احتمال زیاد خارج رحمیه، گفتن سونو واژینال بده که مادرو مادرشوهرم نذاشتن چون احتمال لکه بینی و سقط جنین خیلی بالا میره اگه سونوگرافیه کارشو بلد نباشه، منم یه ماه صبر کردم بعد دوباره رفتم سونو شکمی که هشت هفتگیم بود و صدای قلبشو شنیدم اصلا باورم نمیشه، شماهم اصلا به خودت استرس نده، فقط وسیله سنگین بلند نکن، کارای سنگینم نکن بگو همسرت جارو بکشه سرویس بهداشتیو بشوره، پیاده روی هم نباید داشته باشی مخصوصا دوماه اول تاجای بچه سفت بشه

تبریک میگم😘عزیزم من تو ۵هفتگیمم ساکو ندیدن، دکتر سونو گرافیه گفت باردار نیستی خودتم‌سرکار نذار، دکت ...

عزیزم خیلی با حرفات آرومم کردی ازت ممنونم انشالله بچت به سلامت به دنیا بیاد 😚😚

عزیزم خیلی با حرفات آرومم کردی ازت ممنونم انشالله بچت به سلامت به دنیا بیاد 😚😚

ممنونم عزیزم ایشالا شماهم بارداری راحتی داشته باشی، هر چیزی هم‌خواستی بخور فقط به اندازه، تخم‌مرغ رو فقط اب پز بخور این دوماه، حتما ۲۰ دقیقه بجوشه که حسابی سفت بشه، عسل و جگر هم نخور، این سه تارو دکترم گفت، واسه زرشک و زعفرون هم که میگن نخور خطرناکه در حد یه پرس زرشک پلوی زعفرونی که چندتا زرشک روشه اصلا مشکلی پیش نمیاره، اون اب زرشک و دمنوش زعفرانه که خطرناکه، پس نتیجه میگیریم همه چی بخور فقط زیاده روی نکن تااین سه ماه اولت بگذره ایشالا

2706