2726

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
مطمئن هستید .پایه علمی داره ؟ من قبل بارداری همیشه می خوردم

علمیشو نمیدونم اما تجربی خیلیا رو دیدم که که خوردن ونتیجه گرفتن خودمم همینطور در ضمن روز تخمک گذاریتم مشخص کن که سریعتر به نتیجه برسی

علمیشو نمیدونم اما تجربی خیلیا رو دیدم که که خوردن ونتیجه گرفتن خودمم همینطور در ضمن روز تخمک گذاریت ...

خیلییی برام جالب بود ممنون .من اصلا نمیدونستم .فقط عاشق کاپوچینو هستم  .یادمه روزی که بار دار شدم .شوهرم گفت یکی هم برای من درست کن .دوتامون خور دیم

درواقع ما کاری از دستمون بر نیومد فقط اسمش و گذاشتیم صبر
خیلییی برام جالب بود ممنون .من اصلا نمیدونستم .فقط عاشق کاپوچینو هستم  .یادمه روزی که بار دار ش ...

اگه توجه کرده باشی کلا کشورای عربی یا همین عربای جنوب خودمون عاشق قهوه وکاپوچینو ان وتعداد بچه هاشونم بالا البته آمار پسر زاییشونم بالاست 

اگه توجه کرده باشی کلا کشورای عربی یا همین عربای جنوب خودمون عاشق قهوه وکاپوچینو ان وتعداد بچه هاشون ...

منم پسر باردارم .آخه تو نی نی سایت نوشته .قهوه بدید به همسرتون .خودتون نخورید محیط و اسیدی میکنه .ولی من بیشتر خودم می خورم همیشه.یا ویتامین نمی خورن .من کاملا گیج شدم .بازم ممنون برام جالب بود

منم پسر باردارم .آخه تو نی نی سایت نوشته .قهوه بدید به همسرتون .خودتون نخورید محیط و اسیدی میکنه .ول ...

فدات عزیزم ان شاالله که یه نی نی تپلوی سالم وخوشکل گیرت بیاد🌹🌹🌹🌹

منم پسر باردارم .آخه تو نی نی سایت نوشته .قهوه بدید به همسرتون .خودتون نخورید محیط و اسیدی میکنه .ول ...

جدی بسلامتی.

ان شاالله همه زودتر مامان بشن.

من ک خیلی دلم نی نی میخواد

جدی بسلامتی. ان شاالله همه زودتر مامان بشن. من ک خیلی دلم نی نی میخواد

چند وقته اقدام کردید ؟ انشاالله به زودی مامان میشی خبرش  و میدی ماهم خوشحال میشیم

چند وقته اقدام کردید ؟ انشاالله به زودی مامان میشی خبرش  و میدی ماهم خوشحال میشیم

فداتشم.

تقریبا ۵ ماهی میشه.

اخه میدونی من هروقت اقدام میکنم نمیدونم چرا چن روز بعدش پریود میشم

فداتشم. تقریبا ۵ ماهی میشه. اخه میدونی من هروقت اقدام میکنم نمیدونم چرا چن روز بعدش پریود میشم

منم همین طورم بدنم می ریزه به هم اون ماهی که باردار شدم .ماه قبلش دوبار پری شدم به دکتر گفتم .گفت طبیعی هست بدنت داره برای حاملگی آماده میشه .منم بعد چهار ماه باردار شدم

2706