2726
عنوان

درد زیر شکم در بارداری

499 بازدید | 20 پست

سلام خانوما من هفته ۱۴ بعضی وقتا زیر شکمم تیر میکشه یا احساس سنگینی میکنم انگار ی سنگ رو شکممه طبیعیه ؟اابته بگم استراحت مطلقم هستم ..خونریزی و لکم ندارم خداروشکر ...شماهام اینجوری بودید ...؟

الهی ب حق فاطمه زهرا همه آرزوهاتون براورده بشه🙏🙏🙏 همه غصه هاتون به شادی 🙏🙏🙏🙏همه دردهاتون درمان🙏🙏🙏 همه قهرهام ب اشتی تبدیل بشه🙏🙏🙏 الهی امین الهی امین الهی امین❤

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
چرا استراحت مطلقی؟ 

ی مدت لک داشتم شیاف و قرص استفاده کردم خوب شدم طول سرویکسمم ۳۲ دکتر گفت استراحت کن فعلا 

الهی ب حق فاطمه زهرا همه آرزوهاتون براورده بشه🙏🙏🙏 همه غصه هاتون به شادی 🙏🙏🙏🙏همه دردهاتون درمان🙏🙏🙏 همه قهرهام ب اشتی تبدیل بشه🙏🙏🙏 الهی امین الهی امین الهی امین❤
نه اینجوری نبودم عطسه میکردم دل درد میگرفتم

عطسه هم میکنم درد میگیره ی لحظه 

سلام عزیزم

منم توهفته 14تا16همینجوری بودم،رفتم دکتر معاینه شدم،آزمابش دادم،سونو رفتم هیچ چیزخاصی وجود نداشت خداروشکر،طبیعیه انگار این دردا،

عمه م میگفت هفته وماه که عوض میشه اینجور دردا عادیه،الانم که بیست وسه هفته وپنج روزم شکرخدا خوبم،

نگران نباش،استراحتم که داری،بنظرم حتی فکر کردن به این دردا هم درد رو زیاد میکنه،بیخیالش،

به خاطر بسپار تا همیشه بدانی زیباترین منش آدمی مهر و محبت اوست پس محبت کنید  چه به دوست، چه به دشمن که دوست را بزرگ می‌کند دشمن را دوست ... 👤 #کوروش_کبیر
من حس ميكنم شكمم سفت ميشه گاهي و نفسم بند مياد بمنم استراحت داده 

میترسم میگم ی دفه سقط یا زایمان زودرس نگیرم 

سلام عزیزم منم توهفته 14تا16همینجوری بودم،رفتم دکتر معاینه شدم،آزمابش دادم،سونو رفتم هیچ چیزخاصی وج ...

خدا کنه طبیعی باشه اول قرار بود سرکلاژ بشم سونو واژینال انجام دادم گفتن ۳۲ خوبه ولی باید استراحت کنی..ب امیدخدا 

ایشالا خدا نی نی تو حفظ کنه

خیلی ممنونم ان شالله نی نی هممون صحیحو سالم ب دنیا بیاد از این همه استرس راحت بشیم

خدا کنه طبیعی باشه اول قرار بود سرکلاژ بشم سونو واژینال انجام دادم گفتن ۳۲ خوبه ولی باید استراحت کنی ...

خدابزرگه،ان شاءالله بسلامتی زایمان کنی

به خاطر بسپار تا همیشه بدانی زیباترین منش آدمی مهر و محبت اوست پس محبت کنید  چه به دوست، چه به دشمن که دوست را بزرگ می‌کند دشمن را دوست ... 👤 #کوروش_کبیر
خیلی ممنونم ان شالله نی نی هممون صحیحو سالم ب دنیا بیاد از این همه استرس راحت بشیم

ان شاءالله

ی مدت لک داشتم شیاف و قرص استفاده کردم خوب شدم طول سرویکسمم ۳۲ دکتر گفت استراحت کن فعلا 

واس منم طول سرویکس۳۳ هس دکترم گفت خوبه استراحت مطلق هم نیستم همه کارم میکنم جز سنگین تازه یه ماه دیگه از شمال به کرج هم میخام برم البته هفته ۲۰ هستم

زندگی زیبا و مثبت از ذهنی زیبا و مثبت ساخته می شود
خدا کنه طبیعی باشه اول قرار بود سرکلاژ بشم سونو واژینال انجام دادم گفتن ۳۲ خوبه ولی باید استراحت کنی ...

کدوم شهری که دکترت انقد استرس داده

زندگی زیبا و مثبت از ذهنی زیبا و مثبت ساخته می شود
2706