پسرم سه ساله خیلی شلوغ وپرانرژیه خودشم نیمه اولیه قراره مهر سال ۹۹بره پیش دبستانی اما مشکلی که دارم تو خونه حوصلش سرمیره ودلش بازی میخاد بنظرتون بزارمشم مهد یا بمونه دوسال دیگه سن پیش دبستانیش شدبره مهد الان باخانه بازی وپارک واینا سرگرمی کنم نظرتون چیه؟؟چطورباشه به صلاحه؟؟

مهد خیلی خوبه ..بزارش حتما مهد😊

خـداجـونم ممنونـم ازتـ ..به خاطر همسـر مهربـوونـ ..به خاطر دوقلوهای شیطـوونـ ..به خاطر نیم دونه ای که بهم هدیـه دادی و..پس گرفتیـ ..میدونم الان جاش بهتر از دلـ💔ـه منهـ ..لطفا مواظبش باشـ ..👼

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

میدونی مهد خیلی شرایط باید داشته باشه که ادم دلش بیاد پاره تنشو بزاره 

من خودم کلاس های مختلف رو ترجیح میدم به مهدکودک

اسمان فرصت پرواز بلندیست ولی...قصه این است چه اندازه کبوتر باشی....
اولا خرج اضافه همون پیش دبستانی بهتره بچه خسته میشه

خرجش زیاد مهم نیست برام میدونی یجورایی میخام سرگرم شه حوصلش سرمیره دلم براش میسوزه تنهاست وتصمیم به بچه دوم ندارم

میدونی مهد خیلی شرایط باید داشته باشه که ادم دلش بیاد پاره تنشو بزاره  من خودم کلاس های مختلف ...

واقعا یعنی مهدخوب نیست مهدی که من پرسیدم مجهزبه دوربین مداربسته هست وپاره وقته صب ازساعت ۹تا ۱۲

مهد خیلی خوبه منم دخترم با همین ویژگیا مهد میگذارم خیلی مسائل تو اجتماع بودن و بین همسالان داره براش حل میشه و مجبور نیست دوره پیش دبستانی همه فکرش مشغول مسائل حاشیه ایی باشه

خرجش زیاد مهم نیست برام میدونی یجورایی میخام سرگرم شه حوصلش سرمیره دلم براش میسوزه تنهاست وتصمیم به ...

خودت براش وقت بزار گلم من از صبح که بیدار میشه مشغول بازی هستم تا شب دیگه نا نداریم بخدا جفتمون به روز در میونم پارک میبرمش

اسمان فرصت پرواز بلندیست ولی...قصه این است چه اندازه کبوتر باشی....

بريد کارگاههاي خلاقيت مادر و کودک

مهربانوی عزیز نمیگویم که میز آرایش نداشته باش، اما میگویم حداقل از میز تحریرت بزرگتر نباشد! نمیگویم لوازم آرایش نخر اما میگویم حداقل کتاب هم بخر.نمیگویم دل نبند، عاشق نشو و به خاطر عشقت فداکاری نکن، بلکه می گویم عاشق خوب کسی شو، به کسی دل ببند که این عشق را ، این صمیمیت روحانی راخوب بشناسد و بفهمد.نمیگویم هرماه موهایت را به روز رنگ نکن، اما یادت نرود دانش و سوادت را هم به روز کنی. نمیگویم کمد لباست پر از لباسهای متنوع نباشد می گویم کتابخانه ات بزرگتر باشد.نگذار هیچ ابزاری را مثل اسباب بازی دورت بریزند تا با انها سرگرم شوی و نفهمی در جهان چه میگذرد. اندیشه ات را نفروش
2706