2726

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

از کجا ادیوس اصل بخرم قیمتش چنده ؟؟؟اینی ک تو ماهواره تبلیغ میشه اصل هستش؟؟؟جون هرکی دوست دارین جواب بدین من دارم دیوونه میشم ؟،،،

وزن شروع ۸۳ وزن فعلی ۸۰ و ۷۸،۵۰۰ و  هدف ۶۸ انشالله من میتونم ...😣ب وزن ۶۳برسم🤩😍🤩

سلام 

لطفا ادیوس نخرید مخصوصا از شرکت پویا اندام بخدا اینایی که تبلیغ میکنن کار خودشون هست من گول خوردم خریدم ۳۰۰تومن اما تقلبی بود بهشون زنگ زدم جوابی ندادن بعدش پیام دادم قریب زاده کلی بهم فحش داد هنوزم فحشش رو نگهداشتم بعدم بلاکن کرد حتی قبﺽ رسیدشون رو هم دارم اینا حقه بازن بعدش گفت میخواستی نخواستی کسی هم بخواد پیاماشون رو بهش نشون میدم که بفهمید حقیقت داره گول نخورید اینا حقه بازن

دوستون دارم

فقط وقتی میخوای ازشون بخری زنگ میزنن و جوابت رو میدن اما همین که بدستت رسید و فهمیدی تقلییه هر چی میخوای زنگ بزن دیگه محل نمیزارن 

احمدی 

شیخ

قریب زاده 

مسئولشن

لطفا گول اینارو نخورید بخدا کلاه بزرگی سرتون میره 

دوستون دارم
فقط وقتی میخوای ازشون بخری زنگ میزنن و جوابت رو میدن اما همین که بدستت رسید و فهمیدی تقلییه هر چی می ...

ممنون از راهنمایی بخدا اره میدونم حق داری خدا خیرت بده

وزن شروع ۸۳ وزن فعلی ۸۰ و ۷۸،۵۰۰ و  هدف ۶۸ انشالله من میتونم ...😣ب وزن ۶۳برسم🤩😍🤩

سلام

مامان ماهک ادیوس خوردی؟! تاثیر داشت؟!

اگه خوردی از کجا خریدی؟!

توى اين مملكت  بخل و حسادت و تنگ نظرى  شغل دوم اكثر مردمه...!عزت اله انتظامى /ديالوگ ماندگار /خانه اى روى آب

من به شخصه به داروی لاغری ولاغر شدن با دارو ایمان نداشتم ولی بچه ها خیلی تعریف ادیوس رو کرده بودن وازاین پیج یه شماره ورداشتم میگفتن نمایندگی مهاباده و باهاش تماس گرفتم و یه اقایی بود  یه بسته ادیوس سفارش دادم خدایی معجزه رو باچشام دیدم تو ۷روز ۳کیلو کم کردم یعنی باروم نمیشد فقط یه ذره مزه دهنم تلخ میشه 

2706